Produkty

Бестселлеры

5907657143850

Zmikronizowany monohydrat kreatyny nie bez przyczyny uznawany jest za jeden z najlepszych suplementów dla sportowców.

More details

Нет на складе

34,99 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Xtreme Creatine

  • Zwiększa wytrzymałość i siłę
  • Wspomaga wzrost masy mięśniowej
  • Dodaje enrgii
  • Stymuluje wzrost syntezy białek
  • Wspiera regenerację potreningową
  • Nie powoduje dolegliwości żołądkowych
  • Niezwykła czystość, bez zbędnych dodatków
  • 100 porcji w opakowaniu
  • Efektywniejszy od zwykłego monohydratu
  • Świetna rozpuszczalność

  Zmikronizowany monohydrat kreatyny nie bez przyczyny uznawany jest za jeden z najlepszych suplementów dla sportowców. Organizm człowieka naturalnie wytwarza kreatynę z 3 aminokwasów - argininy, glicyny, metioniny. Otrzymana forma jest przekształcana do fosfokreatyny, która wykorzystywana jest przez mózg, serce i mięśnie szkieletowe. Kreatyna wspomaga wzrost masy mięśniowej, wspiera regenerację, dodaje energii i co najważniejsze jest bezpieczna. Zmikronizowana forma odznacza się wysoką czystością, jest lepiej przyswajalna przez organizm ze względu na swój rozmiar oraz nie powoduje problemów trawiennych, jakie czasami mogą występować podczas stosowania zwykłego monohydratu. Xtreme Creatine firmy FA Nutrition, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcji, cechuje się wysoką jakością i wszechstronnością. W przeciwieństwie do innych produktów kreatynowych dostępnych na rynku, Xtreme Creatine wykazuje bardzo dobrą rozpuszczalność i przyswajalność.

   

  Porcja 3g
  Ilość porcji 166 / 333
   
  Skład%ZDS
   
  Wartość energetyczna0 kJ / 0 kcal
   
  Białka0 g
   
  Węglowodany0g
   
  Tłuszcze0g
   
  Monohydrat kreatyny3g
   
   
  * Dzienna wartość nie ustalona

  Inne składniki

   

  Zalecane spożycie

  W celu osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się przyjmowanie 1 porcji Xtreme Creatine (3 g) dziennie na 30 minut przed rozpoczęciem wzmożonego wysiłku fizycznego Produkt zmieszać z 250 ml wody, soku bądź innego ulubionego napoju. Podczas stosowania produktu należy pić zwiększone ilości wody (min. 2 l dziennie).


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Покупатели этого товара так же приобрели: