Produkty

Бестселлеры

- ZAAWANSOWANY MIX KREATYNOWY KTÓRY DZIAŁA KIEDY JUŻ NIC INNEGO NIE DAJE RADY

 

- FORMUŁA OPARTA NA PATENCIE CON-CRET

 

- TCM, MONOHYDRAT, PATENT AAB

More details

59,00 zł

79,00 zł per 300g

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • - ZAAWANSOWANY MIX KREATYNOWY KTÓRY DZIAŁA KIEDY JUŻ NIC INNEGO NIE DAJE RADY

   

  - FORMUŁA OPARTA NA PATENCIE CON-CRET

   

  - TCM, MONOHYDRAT, PATENT AAB

   

  Muscle Pharm Creatine jest topowym suplementem dla kulturystów. Z prostych powodów kreatyna stała się najpopularniejszym suplementem dla sportowców ostatnich lat: zwiększa wytrzymałość, masę i siłę mięśniową. Kreatyna zwiększa syntezębiałka przez co działa anabolicznie na mięśnie - buduje je przyczyniając się do wzrostu beztłuszczowej masy ciała. Oddziaływanie na wzrost siły odbywa się poprzez udział kreatyny w produkcji ATP - podstawowego nośnika energii w ciele człowieka. Im więcej zmagazynowanego ATP w mięśniach, tym większą siłą człowiek dysponuje. Muscle Pharm Creatine to połączenie aż 5 najlepszych form kreatyny w tym CON-CRĒT, czyli najłatwiej przyswajalna postać kreatyny dostępna na rynku i w związku z tym nie wymaga stosowania dużych ilości lub przerw w cyklach. Mikro dozowanie (Micro-Dosing®) produktu CON-CRĒT zapewnia fantastyczny wzrost siły, wytrzymałości i przyśpieszenie regeneracji mięśni.

  MusclePharm jako jedyna firma na świecie produkuje kreatynę której baza to opatentowana przez amerykańską firmę PromeraHealth formuła CON-CRĒT. Ta forma kreatyny rozpuszcza się 59 razy lepiej niż np. monohydrat co sprawia że wchłania się około 70 lepiej niż inne formy kreatyny. Jej forma gwarantuje również mniejsze obciążenie nerek, ponieważ do skutecznej suplementacji wystarczy o wiele mniej środka nich dotychczas. CON-CRĒT powoduje znaczny wzrost siły i objętości mięśni bez efektu gromadzenia wody między mięśniami a skórą. Dzięki wysokiemu poziomowi rozdrobnienia a co za tym idzie przyswajalności woda jest magazynowa jedynie w mięśniach co jak wiadomo sprzyja ich wzrostowi. Wymienione wyżej cechy produktu sprawiają że 750mg CON-CRĒT odpowiada aż od 5 do 10 gram monohydratu kreatyny.

  Wszystkie informacje zawarte w tekście to naukowe fakty, które w zupełności powinny przekonać Cię do zakupu tego niezwykłego preparatu.

   

  SPOSÓB UŻYCIA
  Jedną porcję na godzinę przed treningiem i drugą porcję 30 min po treningu.
  W dni bez treningu dwie porcje podawane dwa razy dziennie między posiłkami w odstępach czasu, co najmniej 6 godzin.

   

  SKŁAD:

   

   W porcji 3g

  W maksymalnej

  porcji 6g

  Matrix Kreatyn
  ( monohydrat kreatyny Creapure®, Kreatyna AAB®, jabłczankreatyny, azotan kreatyny, chlorowodorek kreatyny Con-Cret® )
  3g6g
  Muscle Pharm

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Покупатели этого товара так же приобрели: