Produkty

Бестселлеры

Creatine Monohydrate firmy Dymatize jest w 100% czysta formą kreatyny sprawdzoną metodą HPLC. ŻADNYCH WYPEŁNIACZY. Jedynym składnikiem jest w100% czysty Monohydrta Kreatyny. 100% farmaceutycznej jakości i czystości monohydrta kreatyny firmy Dymatize wspiera pracę mięśni podczas treningów o wysokiej intensywności takich jak trening siłowy, bieganie i inne ćwiczenia tlenowe i beztlenowe

More details

Нет на складе

79,00 zł

85,00 zł per 1000g

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Creatine Monohydrate firmy Dymatize jest w 100% czysta formą kreatyny sprawdzoną metodą HPLC. ŻADNYCH WYPEŁNIACZY. Jedynym składnikiem jest w100% czysty Monohydrta Kreatyny. 100% farmaceutycznej jakości i czystości monohydrta kreatyny firmy Dymatize wspiera pracę mięśni podczas treningów o wysokiej intensywności takich jak trening siłowy, bieganie i inne ćwiczenia tlenowe i beztlenowe.

  Kreatyna ma wiele zalet przede wszystkim przyśpiesza budowanie masy mięsniowej , zmaga procesy regeneracji, poprawia wytrzymalość. Kreatyna jest odpowiedzialna za wysoki poziom ATP - innaczej paliwa dla mięśni. Proces jest bardzo prosty jeżeli nasze mięsnie sa pełne ATP sa zdolne do wiekszego wysiłku ( wzrosyt siły ) szybciej sie regenrują i potrafią wykonac większa prace niż zwykle. Dlatego tez cykliczne używanie kreatyny ma tak duże znaczenie w budowaniu masy mięsniowej , siły i wytrzymalości. Dodatkowym atutem monohydratu kreatyny jest wzomożone nawodnienie mięśni co umożliwia ich dobre odżywianie i pełny wygląd.

  Creatine Monohydrate firmy Dymatize jest przetwarzany do wielkości 180 mikronów, co zapewniaj odpowiednie rozpraszanie i zwiększa jej biodostępność. Zmikronizowane cząsteczki kreatyny wchalmniaja sie poprostu łatwiej niż ich zwykła nie przetworzona forma.

  Creatine Monohydrate firmy Dymatize otrzymywany jest za pomocą najbardziej zaawansowanych technologii spełniających Międzynarodowe Standardy.

  Klinicznie Potwierdzone Działanie
  Wolumizer Komórkowy
  Aktywator ATP
  Testowany metodą HPLC

  Sposób użycia:

  Faza Ładowania (Dzień 1-5) - możesz z niej skorzystać dla zmaksyamlizowania efektów 1 czubatą łyżeczkę od herbaty 4 razy dziennie (waga ciała poniżej 90 kg). 1 czubatą łyżeczkę od herbaty 5 razy dziennie (90kg-105kg) lub 1 czubatą łyżeczkę od herbaty 6 razy dziennie (>105kg).

  Faza Podtrzymania (Dzień >6) - obecnie stosuje się takie dawkowanie od początku cyklu pomijając fazę ładowania: Stosuj 1-2 czubate łyżeczki od herbaty dziennie (bez względu na wagę ciała). Mieszaj kreatynę z wysoko-glikemicznym sokiem np. winogronowym lub wodą. Podczas stosowania suplementu kreatyny upewnij się, że wypijasz odpowiednią ilość wody (najlepiej 3,5l dziennie) w celu uniknięcia odwodnienia

  Skład:

  100% czysty farmaceutycznej jakości monohydrat kreatyny

  DYMATIZE

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Покупатели этого товара так же приобрели: