Produkty

Бестселлеры

Reduced price! UNIVERSAL NUTRITON Creatine Powder 500g

Monohydrat kreatyny to bez wątpienia najpopularniejszy suplement ostatniej dekady. 

More details

48,00 zł

52,00 zł

-4,00 zł

41,54 zł per 500g

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • UNIVERSAL NUTRITON - Creatine Powder - 500g

  Co to za produkt?
  Zwiększa siłe, mięśnową oraz wytrzymałość

  Krótka charakterystyka:

  • 100% czysta kreatyna
  • Żadnych zbędnych dodatków
  • Supermikronizowana dla maksymalnej absorpcji
  • Badania wykazały, że kreatyna zwiększa masę i siłę mięśni, poprawia wytrzymałość i regenerację oraz zwiększa poziom energii


  W jakim celu jest stosowany?
  Monohydrat kreatyny to bez wątpienia najpopularniejszy suplement ostatniej dekady. Opracowany w 1992 roku szybko stał się suplementem numer 1. praktycznie we wszystkich dyscyplinach sportowych. Dlaczego? Bo faktycznie działa! O skuteczności monohydratu kreatyny przekonały się już miliony sportowców na całym świecie. Wielokrotnie badany pod kątem użyteczności dla sportowców wykazał to, o czym trenerzy i osoby ćwiczące donosili od początku. Monohydrat kreatyny zwiększa wytwarzanie ATP - adenozyno-trójfosforanu, czyli podstawowej i najważniejszej substancji energetycznej dla komórek. Jego stosowanie powoduje zwiększenie wytrzymałości oraz masy i siły mięśni.

  Skład:

  Wartości odżywcze

  Porcja: 5 g

  Ilość porcji w opakowaniu: 100

  Zawartość: 500 g

  Składniki% Zapotrzebowanie dzienne
  Creatine Monohydrate5 g**
  © 2008 Fitness Authority

  Sposób użycia:

  1 porcję (5 gram) zmieszanę z wodą lub sokiem przyjmuj rano na czczo. Drugą porcję bezpośrednio po treningu siłowym.

  UNIVERSAL NUTRITION

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Покупатели этого товара так же приобрели: