Produkty

Бестселлеры

Акции SCITEC Jumbo 2800g

Mięszanka węglowodanów "6-Carb" zawiera szybko i wolno trawione owies, Palatynozę i Vitargo! Nie zawiera słodzików! Zamykane opakowanie!

More details

129,00 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • SCITEC - JUMBO - 2800g

  Matrix anaboliczny o "JUMBO" wielkości.

  Mięszanka węglowodanów "6-Carb" zawiera szybko i wolno trawione owies, Palatynozę i Vitargo! Nie zawiera słodzików! Zamykane opakowanie!

   

  Jumbo oznacza duży! Jumbo oznacza siłę!

  Dowiedziono naukowo, że ludzie nie doceniają przyjmowania substancji odżywczych podczas diety ale także przeceniają faktyczną konsumpcję żywności gdy chcą zyskać masę mięśniową i siłę. Inaczej mówiąc jedzą mniej niż sądzą i potrzebują dla stałego i znacącego postępu w treningu. Każdy poszukuje złotego środka, ignorując fakt, iż nie ma niczego mocniejszego niż ciągła konsumpcja właściwych ilości kalorii, energetycznych węglowodanów i budującyc mięśnie protein. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż wielu trenujących nie przeznacza wystarczającej ilości czasu i energii na prowadzenie dziennika diety (jako sprawdzonej metody) wtedy jedynym praktycznym rozwiązaniem jest codzienne stosowanie JUMBO ktory zapewnia w dużym stoopniu wystarczająca ilość składników odżywczych aby osiągnąć doskonałe wyniki. 50 gramów protein najwyższej jakości w jednej porcji, duża dawka szybko i wolno uwalniających się węglowodanów zapewnia zwiększone odżywianie Twojego organizmu. Jumbo zawiera szybkodziałającą serwatkę proteinową, która jest przydatna przed, w trakcie i po treningu jako recepta zawierająca najnowocześniejsze składniki odżywcze jakie zna nauka. Dodakowo reguralne odżywianie się powoduje, że substancje zawierające wolno trawioe proteiny wydzielają aminokwasy do krwioobiegu przez około 4 do 6 godzin. Z tego też powodu suplementy diety powinny zawierać szybko wchłanialne proteiny, w szczególności jeśli chcemy korzystać z nich podczas treningu z maksymalnym efektem.

   

  Jumbo nie zawiera żadnych słodzików.

  Wartość odżywcza: 1 porcja: 220g ( 5 miarek )

  Zawartość opakowania: 2860g/13 porcji 4400g/20 porcji 8800g/40porcji

  Wartość energetyczna w 1 porcji: 805kcal/3381kJ

  SKŁAD:

   100g1 porcja%ZDS
  Węglowodany68.1g150g50%
  Cukry16.81g37g 
  Białko22.73g50g100%
  Tłuszcz2,72g6g9%
  Cholesterol22,72mg50mg17%
  Sód30.91mg68mg3%
  Potas55,45mg122mg3%

  6-CARB MATRIX - 155g Palatynoza ( stopniowo uwalniany węglowodan o niskim indeksie glikemicznym ), mąka owsiana, dekstroza, maltodekstryna, fruktoza, VITARGO ( opatentowany węglowodan o wysokiej wadze molekularnej ze szwedzkiej skrobi jęczmiennej: przeciętna waga molekularna 500000 - 70000).

   

  JUMBO-SIZE - matrix anaboliczny 8750mg zastrzeżony multi-wektorowy matrix kreatyny CREA-BOMB (jabłczan tri i dikreatyny, mikronizowany monohydrat kreatyny, ester kreatyny, orotan kreatyny, glukonian kreatyny.

  BCAA XPRESS - 100% czyste, aminokwasy egzogenne BCAA.

  - L-leucyna

  - L-isoleucyna

  - L-walinia

  HEMO-NO Multi-vector NO generator anabolic matrix (argigina alpha - ketoglutarate, arginina ketoisocaproate, ornithine alpha-ketoglutarate).

  ABSORPTION BOOSTERS - 50mg - Narnigin, Bioperine.

   

  DAWKOWANIE:

  Spożywać jedną pełną porcję ( pięć miarek ) dziennie w zależności od masy i aktywności fizycznej. Mozna popijać JUMBO w ciągu dnia, przed w trakcie lub po treningu. Wymięszać wybraną ilość proszku ze 100ml płynu na każdą łyżkę.

  Scitec Nutrition


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane