Produkty

Бестселлеры

5907776170492

- Innowacyjne połączenie kofeiny, tauryny oraz l-tyrozyny. 
- Ułatwia przebudzenie, poprawia procesy myślowe oraz koncentracje. 
- Poprawia czujność, wzrost motywacji, a także długotrwałą oraz stałą aktywność. 

More details

19,00 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • - Innowacyjne połączenie kofeiny, tauryny oraz l-tyrozyny. 
  - Ułatwia przebudzenie, poprawia procesy myślowe oraz koncentracje. 
  - Poprawia czujność, wzrost motywacji, a także długotrwałą oraz stałą aktywność. 

  Fitmax Don't Stop to wieloskładnikowy energetyzer zawierajacy w swoim składzie kofeinę, taurynę oraz l-tyrozynę. Dzięki kofeinie zwiększymy czujność, a także poprawimy koncentrację. Suplement przyczynia się do poprawy aktywności fizycznej oraz psychicznej, a także wytrzymałości organizmu podczas treningu. 

  Efekt pobudzenia i chęć do działania potęguje dodatek tauryny zmniejszającej wytwarzanie serotoniny, jak również występowanie L-tyrozyny wspomagającej produkcję hormonów odpowiedzialnych za pobudzenie organizmu. Zestawienie wspomnianych składowych, wykazujących wielokierunkowy wpływ na organizm, znajduje swoje przełożenie w długotrwałym, równomiernym działaniu produktu.

  Wartości odżywcze

  SKŁADNIKI AKTYWNEDon't Stop
  Porcja1kap.
  Ilość porcji w opakowaniu60
  Opakowanie60kap.
  Zawartość jednej porcjizaw:
  Wartość energetyczna2,4kcal
  Białko0,6g
  Węglowodany0g
  Tłuszcz0g
  Tauryna300mg
  L-tyrozyna200mg
  Kofeina150mg

  Zalecane dawkowanie

  Dla pobudzenia w ciągu dnia spożyć 1 kapsułkę popijając 250 ml wody. Nie należy spożywać produktu na 6 godzin przed snem. W celu intensyfikacji treningu należy spożyć 2 kapsułki popijając 250 ml wody na 60 min przed treningiem. Produktu nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Покупатели этого товара так же приобрели: