Produkty

Бестселлеры

858196000096

Bronzer Ultra 1 jest produktem w postaci płynnej. Po wycisnięciu na gąbkę przyjmuje postać pianki. Został specjalnie zaprojektowany dla kulturystów, aby przy mocnym sztucznym oświetleniu na scenie dobrze wyeksponować mięśnie, ich separację i definicję.

More details

Последняя штука!

129,00 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • zestaw zwiera:
  Brązer Ultra 1 - 147 ml
  packa do nakładania

  Ultra 1 
  - najszybszy i najprostrzy sposób na zwycięski kolor
  - łatwy w użyciu - wysycha natychmiast

  "Opalanie" na zawody nigdy nie było tak łatwe. Kolor Ultra 1 jest na tyleciemny że nie ma potrzeby opalania się na solarium.

  Ultra 1 nadaje nawet blado białej skórze głęboki odcień kasztanowy.

  Bronzer Ultra 1 jest produktem w postaci płynnej. Po wycisnięciu na gąbkę przyjmuje postać pianki. Został specjalnie zaprojektowany dla kulturystów, aby przy mocnym sztucznym oświetleniu na scenie dobrze wyeksponować mięśnie, ich separację i definicję.Konsystencja pianki powoduje, że Ultra 1 bardzo dobrze się wchłania i pozwala uzyskać bardzo ciemny kolor skóry bez pokrywania jej grubą warstwą bronzera, jak to się dzieje w przypadku tego typu preparatów w postaci kremu (pasty). Po całkowitym wyschnięciu nie brudzi.

  Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów dzięki zastosowaniu kosmetyków brązujących Jan Tana należy postępować według poniższej instrukcji:

  1) Kilka dni przed zawodami (około 3) zacznij używać peelingu. Wcieraj preparat w skórę, a następnie spłucz pod prysznicem.

  2) Po kąpieli użyj balsamu nawilżającego.

  3) Woskowanie, golenie czy usuwanie owłosienia innymi metodami powinno być wykonane 1-2 dni przed nałożeniem bronzera. Po usunięciu owłosienia należy użyć balsamu nawilżającego w celu wygładzenie skóry i złagodzenia ewentualnych podrażnień.

  4) Zanim przystąpisz do nałożenia bronzera użyj peelingu, a następnie spłucz się dokładnie pod prysznicem. Nie zapomnij speelingować skóry na szyi, plecach i pod pachami.

  5) Nie używaj żadnych kosmetyków (mydeł, żeli do kąpieli, dezodorantów itp.) bezpośrednio przed nałożeniem i przez cały czas po aplikacji bronzera. Kosmetyki mogą wchodzić w reakcję z bronzerem i powodować, że kolor stanie się zielonkawy.

  6) Kilkukrotne nałożenie bronzera (2 – 3 razy) spowoduje, że kolor będzie ciemniejszy i trwalszy. Pomiędzy kolejnymi aplikacjami powinno minąć co najmniej 4 godziny.

  7) Po aplikacji bronzera należy poczekać aż całkowicie wsiąknie w skórę, zanim będzie można założyć ubranie.

  8) Po kolejnych aplikacjach można wejść pod prysznic i opłukać się wodą. Pozwoli to na wyrównanie koloru i nieco go rozjaśni (taki kolor świetnie nadaje się do robienia zdjęć). Po ostatniej aplikacji bronzera nie należy już wchodzić pod prysznic.

  9) Przed wyjściem na scenę należy wycisnąć na dłoń niewielką ilość oliwki, rozsmarować na dłoniach i nałożyć na poszczególne grupy mięśni. Nie należy używać zbyt dużych ilości oliwki.

  Uwaga. Użycie bronzera zbyt późno (krótko przed wyjściem na scenę) spowoduje, że kolor będzie nierównomierny, zbyt jasny i bronzer będzie spływał zostawiając ciemne smugi i jaśniejsze plamy.
  Jeśli zawody trwają dwa dni, to po pierwszym dniu należy koniecznie zmyć z siebie oliwkę pod prysznicem. Dla uzyskania dobrego wyglądu następnego dnia zawodów wystarczy nałożyć bronzer raz około 4 godziny przed wyjściem na scenę.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Покупатели этого товара так же приобрели: