Produkty

Бестселлеры

Акции 7Nutrition BCAA MASTER 500G

5903111089252

połączenie najważniejszych, rozgałęzionych aminokwasów wspartych L-Glutaminą oraz Jabłczanem Cytruliny czyni z BCAA Master idealny produkt około-treningowy.

More details

68,99 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 50,00 zł excluding delivery cost.

 • Pozycja obowiązkowa w Twojej suplementacji

  Aminokwasy rozgałęzione: 
  Leucyna, Walina, Izoleucyna
  +
  L-Glutamina
  +
  Jabłczan Cytruliny

  bez jakichkolwiek zbędnych substancji słodzących, cukru oraz wypełniaczy.


  7Nutrition BCAA MASTER zapewnia :

  - wzrost suchej masy mięśniowej

  - regenerację po-treningową

  - wzrost siły

  - wzrost wytrzymałości

  - zwiększenie wydolności tlenowej

  - poprawa równowagi kwasowo-zasadowej


  Połączenie najważniejszych, rozgałęzionych aminokwasów wspartych L-Glutaminą oraz Jabłczanem Cytruliny czyni z BCAA Master idealny produkt około-treningowy.

  BCAA, czyli aminokwasy rozgałęzione to najważniejsze aminokwasy w sportowej suplementacji. Stanowią one 35% niezbędnych mięśniowych aminokwasów. Są najlepiej przyswajalnymi aminokwasami z całej puli, a ich metabolizm zachodzi bezpośrednio w mięśniach. Dzięki temu Twoja sucha masa mięśniowa wzrasta, a dodatkowo uzyskujesz efekt ochrony tkanki mięśniowej przy długotrwałym wysiłku.

  L-Glutamina, kolejny ważny aminokwas jest odpowiedzialny głównie za proces regeneracyjny poprzez uzupełnienie glikogenu oraz zmniejszenie efektu katabolizmu mięśniowego. Dodatkowo zwiększa poziom hormonów (HGH) pozytywnie wpływających na siłę i masę mięśniową. Jest doskonałym modulatorem wzmocnienia układu odpornościowego przez co jej stała suplementacja jest wskazana przy każdej formie intensywnego cyklu treningowego.

  Jabłczan Cytruliny, połączenie aminokwasu cytruliny z kwasem jabłkowym w jedną molekułę. Regularne stosowanie Jabłczanu Cutruliny wpłynie na Twoją wytrzymałość regulując równowagę kwasowo-zasadową. Co bardzo ważne, zwiększy produkcję tlenku azotu, przez co mięśnie będą lepiej ukrwione i gotowe do dużo cięższej pracy.

  7Nutrition BCAA MASTER 500g to najlepszy możliwy Antykatabolik.
  Bez jakichkolwiek zbędnych dodatków takich jak cukier, substancje słodzące oraz bez wypełniaczy. 
  100% BCAA, L-Glutaminy i Jabłczanu Cytruliny w jednym produkcie.


  Sposób użycia:
  Zmieszaj 2 miarki (10 gram) w 200ml wody. Stosuj w porach około-treningowych. Produkt ze względu na 100% zawartość czystych aminokwasów nie rozpuszcza się w wodzie. Zmieszaj z wodą dla łatwego połknięcia, a cząsteczki trafią do krwiobiegu i tkanki mięśniowej.

  Nutrition value / Wartość odżywcza

  One portion (10g) / Jedna porcja (10g)

  Per 100g / Na 100g

  Energy / Energia

  0,0 kcal (0,0 kJ)

  0,0 kcal (0,0 kJ)

  Protein / Białko

  10,0 g

  100,0g

  Carbohydrates / Węglowodany

  0,0g

  0,0g

  Fat / Tłuszcze

  0,0g

  0,0g

   

   

   

  Amino Acid Composition / Profil Aminokwasowy

   

   

  L-Leucine / L-Leucyna

  2,50g

  25,0g

  L-Isoleucine / L-Izoleucyna

  1,25g

  12,5g

  L-Valine / L-Walina

  1,25g

  12,5g

  L-Glutamine / L-Glutamina

  4g

  40g

  Citruline Malate / Jabłczan Cytruliny

  1g

  10g


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Покупатели этого товара так же приобрели: