Produkty

Бестселлеры

NAJLEPSZE BATONIKI WYSOKOBIAŁKOWE NA ŚWIECIE, NAJSMACZNIEJSZE NAPRAWDE WARTE ZAKUPU!

More details

5,99 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

  • Baton Go Protein wyglada jak kawałek czekolady ale smakuje dużo lepiej i jest zdrowsze dla Ciebie.

    Go Protein zawiera kilka rodzajów białek które zostały na nowo opracowane przez BioTech USA. Baton zrobiony z pyszną czekoladą i wysoką zawartością białka (35%).

    Oprócz wysokiej jakości białka baton zawiera kompleks witaminy B oraz antyoksydantów, które wspomogą w regeneracji i wspomogą układ odpornościowy.

    Uderzające połączenie składników w jednym batonie!


    NAJLEPSZE BATONIKI NA WIECIE> NAJSMACZNIEJSZE NAPRAWDE WARTE ZAKUPU!!


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Покупатели этого товара так же приобрели: