Produkty

Бестселлеры

Акции FITNESS AUTHORITY BCAA Core 350g

BCAACore® to produkt zawierający aminokwasy rozgałęzione w 3 różnych formach – wolna forma aminokwasu, sól aminokwasu z kwasem alfa-ketoglutarowym oraz ester etylowy aminokwasu wzbogacone dodatkiem jabłczanu cytruliny.

More details

Последняя штука!

62,00 zł

72,00 zł

-10,00 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Antykataboliczna tarcza ochronna dla Twoich mięśni!

  BCAA to 3 aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (leucyna, izoleucyna i walina) należące do aminokwasów egzogennych, czyli takich których organizm sam nie potrafi syntetyzować i musi otrzymywać je z zewnątrz wraz z pożywieniem. Wagowo stanowią one prawie 40% suchej masy mięśni człowieka, są więc jednymi z najliczniej występujących aminokwasów w tej tkance. Suplementacja leucyną, izoleucyną i waliną z reguły proponowana jest w ich wzajemnym stosunku ilościowym 2:1:1, jako najbardziej zbliżona do ilościowych proporcji tych aminokwasów obserwowanych w organizmach żywych.

  BCAACore® to produkt zawierający aminokwasy rozgałęzione w 3 różnych formach – wolna forma aminokwasu, sól aminokwasu z kwasem alfa-ketoglutarowym oraz ester etylowy aminokwasu wzbogacone dodatkiem jabłczanu cytruliny.

  Aminokwasy, w tym BCAA to niezbędnie potrzebne ,,anaboliczne cegiełki”, które pozwolą zbudować silne i twarde jak skała mięśnie. Spożywanie aminokwasów w przeciwieństwie do białek będących produktami złożonymi nie wiąże się z koniecznością trawienia produktu. Po spożyciu aminokwasy mogą być wchłonięte ze światła jelita do krwiobiegu i dalej bezpośrednio dostarczane do pracujących mięśni, co ogranicza czas i wydatek energetyczny organizmu już obciążonego treningiem. Podstawowym przeznaczeniem spożywanych białek i aminokwasów jest ich wykorzystanie w procesach anabolicznych do syntezy białek organizmu zarówno nowych jak i naprawy już istniejących, które uległy uszkodzeniu wskutek intensywnych treningów. W okresie zwiększonej aktywności gdy brakuje już organizmowi innych źródeł energii białka są też wykorzystywane jako „paliwo” co prowadzi  do niekorzystnych dla sportowców przemian katabolicznych i rozkładu białek.  Spożywanie aminokwasów BCAA przed treningiem pozwala zabezpieczyć białka mięśniowe przed rozpadem, ponieważ to właśnie aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych, w mięśniach i w wątrobie przekształcane są w glukozę i mogą służyć jako alternatywne źródło energii. Wysoki poziom BCAA w organizmie podczas treningu może powodować zmniejszenie produkcji serotoniny w mózgu, co pozwala znacznie zmniejszyć i opóźnić odczucie centralnego zmęczenia.

  Jeśli chcesz ćwiczyć długo i intensywnie, zwiększać ciężary i siłę na każdym treningu to BCAACore® jest idealnym produktem dla Ciebie.

  1 Porcja / 2 Miarki: 8,5 g
  Ilość porcji w opakowaniu: 41
  Wartość odżywcza w8,5 g (% ZDS)100 g (% ZDS)
  Wartość energetyczna127 kJ / 30 kcal1499 kJ / 353 kcal
  Białko7,5 g88,2 g
  Węglowodany0 g0 g
  Tłuszcz0 g0 g
  Witamina B61 mg (71)12 mg (857)
  L-Leucyna1000 mg11,76 g
  Alfaketoglutaran leucyny1000 mg11,76 g
  Ester etylowy leucyny1000 mg11,76 g
  L-Izoleucyna500 mg5,88 g
  Alfaketoglutaran izoleucyny500 mg5,88 g
  Ester etylowy izoleucyny500 mg5,88 g
  L-Walina500 mg5,88 g
  Alfaketoglutaran waliny500 mg5,88 g
  Ester etylowy waliny500 mg5,88 g
  Jabłczan cytruliny1500 mg17,65 g

  % ZDS – procent realizacji zalecanego dziennego spożycia

  Masa netto: 350 g

  Składniki: Jabłczan cytruliny, L-leucyna, alfaketoglutaran leucyny, ester etylowy leucyny, L-izoleucyna, alfaketoglutaran izoleucyny, ester etylowy izoleucyny, L-walina, alfaketoglutaran waliny, ester etylowy waliny, aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja słodząca (sukraloza), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwnik (tartrazyna - może wywierać szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci).

   


  BCAACore®  można polecić w połączeniu z następującymi produktami:  PumpCore® + TestCore® + CreaCore® + GlutaCore® . Połącznie tych wszystkich produktów to kompleksowe rozwiązanie w cyklu budowy siły i masy mięśniowej u sportowców wszystkich dyscyplin sportowych, a szczególnie sportów siłowych oraz siłowo-wytrzymałościowych.

   

  Stosowanie Trening siłowy

  Dzień Treningowy:

  • 1 porcję rano na czczo,
  • 1 porcję na 30 min przed treningiem,
  • 1 porcję bezpośrednio po treningu.

  Dzień Nie-Treningowy:

  • 1 porcję rano na czczo,
  • 1 porcję między obiadem, a kolacją,
  • 1 porcję przed snem.

  Stosowanie Trening wytrzymałościowy

  Dzień Treningowy:

  • 1/2 porcji rano na czczo,
  • 1/2 porcji 30 min po treningu,
  • 1/2 porcji wieczorem przed snem

  Dzień Nie-Treningowy:

  • 1/2 porcji rano na czczo,
  • 1/2 porcji wieczorem przed snem
  fitness authority

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Покупатели этого товара так же приобрели: