Produkty

Бестселлеры

Акции SCITEC Beef Aminos 500 tab.

BEEF AMINOS dostarcza spektrum peptydów: około 15% peptydów ma wielkość cząsteczkową 6000 Da, 55% jest 3000 Da i łącznie 30% znajduje się w jako "super formie" peptydów z masy molekularnej - 500 Da lub niższej.

More details

79,00 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 300,00 zł excluding delivery cost.

 • Wołowina jest uznanym źródłem białka wśród doświadczonych zawodników. Zazwyczaj białka są enzymatycznie cięte w celu uzyskania biologicznie dostępnych peptydów. Peptydy BEEF AMINOS nie są otrzymywane przy użyciu związków chemicznych, wyprodukowano pod wysokim ciśnieniem w celu uzyskania optymalnej, świeżej hydrolizy i czystego hormonu surowca wołowego. Wynikiem tego jest doskonałe trawienie, rozpuszczalność i wchłanianie! 

  BEEF AMINOS dostarcza spektrum peptydów: około 15% peptydów ma wielkość cząsteczkową 6000 Da, 55% jest 3000 Da i łącznie 30% znajduje się w jako "super formie" peptydów z masy molekularnej - 500 Da lub niższej. Z mniejszych "wstępnie strawionych" peptydów krytycznych potreningowa regeneracja będzie znacznie szybsza, również balans azotowy będzie zwiększony, przez co białko nie będzie musiało być rozkładane w mniejszych rozmiarach. Umożliwi to szybką naprawę uszkodzonych mięśni, ponad to przyczynia się do bardziej efektywnego rozrostu mięśni w fazie przyrostu anabolicznego. 

  Nasza formuła białkowa zapewnia wszystkie 9 niezbędnych aminokwasów. Są one niezbędne, ponieważ nie mogą być samoistnie wytwarzane przez organizm ludzki i muszą być dostarczone po przez naszą dietę. Prawdziwe białko wołowe zawiera wszystkie te aminokwasy, wraz z tryptofanem i nie są one sztucznie dodawane. W wielu przypadkach niektórzy producenci dodają białko kolagenu! Stosowanie peptydów jest szczególnie pożyteczne, gdy chodzisz na siłownię.

  Hydrolizowane białko przyczynia się do utrzymania i rozwoju masy mięśniowej a także do utrzymania zdrowych kości.

  Wartości odżywcze

   

  SKŁADNIKI AKTYWNEBeef Aminos  
  Porcja4tab  
  Ilość porcji w opakowaniu50  
  Opakowanie200tab  
  Zawartość jednej porcji zaw:% ZDS
   Wartość energetyczna :16 kcal 
   Białko3,8 g 
   Węglowodany0 g 
   - w tym cukry0 g 
   Cholesterol0,7 mg 
   Tłuszcze0,1 g 
   - w tym nasycone0 g 
   Błonnik0 g 
   Sód0,028 g 
   Potas13 mg1%
   Aminokwasy wołowe (maksymalna zawartość)3790 mg 
   Aminokwasy egzogenne :  
   L-histydyna42 mg 
   L-izoleucyna76 mg 
   L-leucyna159 mg 
   L-lizyna167 mg 
   L-metionina38 mg 
   L-fenyloalanina106 mg 
   L-treonina87 mg 
   L-tryptofan8 mg 
   L-walina129 mg 
   Aminokwasy endogenne :  
   L-alanina386 mg 
   L-arginina318 mg 
   Kwas L-asparaginowy258 mg 
   L-cysteina4 mg 
   L-glutamina455 mg 
   Glycina898 mg 
   L-prolina477 mg 
   L-seryna140 mg 
   L-tyrozyna42 mg 
   % zalecanego dziennego spożycia

  Sposób użycia:

  Zażyć jedną porcję (4 tabletki) bezpośrednio przed treningiem. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Покупатели этого товара так же приобрели: