Produkty

Бестселлеры

Акции ACTIVLAB BCAA Drink 250ml

BCAA Xtra Drink to napój funkcjonalny skracający okres regeneracji po wysiłku fizycznym i pozytywnie wpływający na wytrzymałość organizmu.

More details

2,50 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 50,00 zł excluding delivery cost.

 • Opis produktu

  BCAA Xtra Drink to napój funkcjonalny skracający okres regeneracji po wysiłku fizycznym i pozytywnie wpływający na wytrzymałość organizmu.


  BCAA Xtra Drink jest skoncentrowanym zródłem aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyna, izoleucyna, walina). BCAA budują ok. 1/3 masy mięsni, wykazują silne działanie antykataboliczne, buforują płyny ustrojowe zapobiegając nadmiernemu zakwaszeniu mięsni, jak równiez odgrywają istotną rolę w syntezie białka mięśniowego.


  BCAA Xtra Drink jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób uprawiających sport rekreacyjnie, jak równiez dla profesjonalistów pragnących poprawić swoje wyniki oraz zbudować masę miesniową bez przyrostu tkanki tłuszczowej.

  BCAA Xtra Drink zawiera 4000 mg aminokwasów rozgałęzionych w optymalnych proporcjach Leu/Iso/Val = 2:1:1.

  Jedna puszka napoju zawiera
  4000 mg BCAA
  L-leucyna 2000 mg
  L-izoleucyna 1000 mg
  L-walina 1000 mg

   

  Wartość Odżywcza

   

   100 ml250 ml
  Wartość energetyczna4 kcal 11 kcal
  19 kJ 48 kJ
  Białko1 g 3 g
  Węglowodany0 g 0 g
  Tłuszcz0 g 0 g

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Покупатели этого товара так же приобрели: