Produkty

Бестселлеры

Doskonała mieszanka aminokwasów wolnych, w skład których wchodzą glutamina, a także rozgałęzionych, do których zaliczyć można leucynę, izoleucynę oraz walinę (2:1:1) mających wysokie działanie antykataboliczne oraz przywracające zdolności anaboliczne. 

More details

42,99 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 50,00 zł excluding delivery cost.

 • OSTROVIT - Anticat - 500g

  Doskonała mieszanka aminokwasów wolnych, w skład których wchodzą glutamina, a także rozgałęzionych, do których zaliczyć można leucynę, izoleucynę oraz walinę (2:1:1) mających wysokie działanie antykataboliczne oraz przywracające zdolności anaboliczne. Dzięki tak unikalnemu połączeniu możesz raz na zawsze zapomnieć czym jest katabolizm, gdyż ich podstawowym zadaniem jest odbudowa uszkodzonych struktur mięśniowych, a także nasilenie syntezy białek.

  Jeśli jesteś osobą, która poważnie myśli o zmianie swojej sylwetki, rozbudowie muskulatury, a także zabezpieczeniu się przed katabolizmem, to z całą pewnością ANTICAT przeznaczony jest dla Ciebie! Sprawdzisz raz, wrócisz po więcej!

  Skład:

  Wielkość porcji: 10g

  Ilość porcji w opakowaniu: 50

  Wartość odżywcza:w 10gw 100g
  Wartość energetyczna0kcal / 0kJ0kcal / 0kJ
  Białko10g100g
  Węglowodany0g0g
  Tłuszcze0g0g
  L-Glutamina5g50g
  L-Leucyna2,5g25g
  L-Izoleucyna1,25g12,5g
  L-Walina1,25g12,5g

  Dawkowanie:

  Zaleca się rozpuścić porcję w 200ml wody lub ulubionego soku.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Покупатели этого товара так же приобрели: