Produkty

Бестселлеры

728633103621

Ultra Amino jest unikalną kombinacją ultrafiltorwanego izolatu białka serwatkowego z aminokwasami. Serwatka jest lepiej trawiona i zawiera lepsze aminokwasy niż powszechnie stosowane białko jajek.

More details

109,00 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 50,00 zł excluding delivery cost.

 • Ultra Amino jest unikalną kombinacją ultrafiltorwanego izolatu białka serwatkowego z aminokwasami. Serwatka jest lepiej trawiona i zawiera lepsze aminokwasy niż powszechnie stosowane białko jajek.

  Ultra Amino zawiera około 10% nienaruszonych protein immunoglobuliny, które są pomocne we wzmacnianiu systemu odpornościowego. Ultra Amino zawiera wyjątkowo wysoką (25,6%) ilość BCAA, większą niż jakiekolwiek inne źródło protein.

  BCAA są integralną częścią przemiany materii w mięśniach i są pierwszymi aminami wykorzystywanymi podczas katabolizmu mięśni.

  Dzięki doskonałym aminokwasom i łatwej przyswajalności Ultra Amino ma wysoką wartość odżywczą i jest jedną z nielicznych formuł aminokwasów zawierających niezbędny aminokwas anaboliczny dochodzący do 50% (BCAA, arginina, glutamina, tyrozyna).


  Sposób użycia Scitec Nutrition Ultra Amino:
  należy spożywać 1-3 x 2 kapsułki dziennie między posiłkami, przed treningiem i przed spoczynkiem. popijając szklanką wody

   

  Informacje żywieniowe
  Wielkość porcji: 2 kapsułki

   

  Ilość na porcję:
  L-Alanina
      57 mg
  L-Arginina     33 mg
  Kwas L-Asparaginowy     134 mg
  L-Cysteina     32 mg
  Kwas L-Glutaminowy     199 mg
  L-Glicyna     25 mg
  L-Histydyna     21 mg
  L-Izoleucyna*†     60 mg
  L-Leucyna*†     155 mg
  L-Lizyna*     111 mg
  L-Metionina*     27 mg
  L-Fenyloalanina*     42 mg
  L-Prolina     56 mg
  L-Seryna     55 mg
  L-Treonina*     60 mg
  L-Tryptofan*     25 mg
  L-Tyrozyna     43 mg
  L-Walina*†     65 mg
  * Aminokwasy egzogenne łącznie: 545 mg
  + BCAA łącznie: 280 mgserving

   

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Покупатели этого товара так же приобрели: