Produkty

Бестселлеры

DOSTARCZA PEŁNĄ GAMĘ AMINOKWASÓW

More details

89,00 zł

Добавить в избранное

Free shipping starts from 50,00 zł excluding delivery cost.

 • DOSTARCZA PEŁNĄ GAMĘ AMINOKWASÓW
  UMOŻLIWIA SPRAWNĄ REGENERACJĘ ORGANIZMU
  PRZYCZYNIA SIĘ DO UTRZYMANIA DODATNIEGO BILANSU AZOTOWEGO
  POTĘGUJE PROCESY ANABOLICZNE
  WYSOKI KOMFORT SUPLEMENTACJI – FORMA TABLETEK

  Najwyższej jakości aminokwasowy w formie tabletek, które ułatwiają dobranie odpowiedniej dawki do swoich potrzeb. Profil aminokwasowy proponowanego preparatu jest bardzo zbliżony do tak zwanego „aminogramu wzorcowego”, dzięki czemu możesz być pewien, że dostarczasz wszystkich aminokwasów jakie są niezbędne do sprawnego funkcjonowania organizmu.

  Real Pharm Amino 8500 to najwyższej klasy suplement diety oparty na koncentracie białka serwatkowego, który został skondensowany w tabletkach o stężeniu aż 1625 mg. Produkt stworzony z myślą o dostarczeniu organizmowi kompleksowej i kompletnej formuły aminokwasowej.

  WYSOKA KONCENTRACJA AMINOKWASÓW W KAŻDEJ TABLETCE. NIE ZAWIERA ZBĘDNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY.

  Real Pharm Amino 8500 przeznaczony jest głównie dla osób mających styczność ze wzmożoną aktywnością fizyczną, bowiem pod jej wpływem dochodzi do wyczerpywania zapasów energetycznych zgromadzonych w glikogenie, które to zapasy świetnie uzupełnia produkt marki Real Pharm, zapobiegając tworzeniu się amoniaku w organizmie i obniżając metabolizm wewnątrzkomórkowy.

  Real Pharm Amino 8500 także doskonale regenerują pozostałe funkcje organizmu – eliminując zmęczenie i normalizując pracę mózgu. Ze względu na fakt, iż z codziennego pożywienia nie jesteśmy w stanie zapewnić sobie odpowiedniej puli aminokwasów, produkt powinien zagościć w suplementacji każdego człowieka narażonego na stres i intensywny tryb życia.

  REAL PHARM AMINO 8500 – ŹRÓDŁO PEŁNOWARTOŚCIOWYCH AMINOKWASÓW W FORMIE WYGODNYCH TABLETEK.


  Dawkowanie:
  Spożyć 1 porcję produktu (3 tabletki) 3 razy dziennie. Nie przekraczać maksymalnie 3 porcji (9 tabletek) produktu do spożycia dziennie.
  SKŁADNIKI AKTYWNE: Amino 8500
  Porcja: 3 tabl
  Ilość porcji w opakowaniu: 133
  Opakowanie: 400 tabl.
  Zawartość: porcja
  Koncentrat białka serwatki 3750mg
  Zawartość: 100g porcja
  L-alanina 4,7g 141mg
  L-arginina 2,5g 75mg
  Kwas L-asparginowy 9,8g 294mg
  Cystyna 1,6g 48mg
  Kwas L-glutaminowy 16,7g 501mg
  Glicyna 1,7g 51mg
  Histydyna 1,7g 51mg
  L-izoleucyna 5,4g 162mg
  L-leucyna 9,8g 294mg
  L-lizyna 8,9g 267mg
  L-metionina 1,9g 57mg
  L-fenyloalanina 2,9g 87mg
  L-prolina 6,1g 183mg
  L-seryna 4,7g 141mg
  L-treonina 6,5g 195mg
  L-tryptofan 1,4g 42mg
  L-tyrozyna 2,8g 84mg
  L-walina 5,5g 165mg
  Składniki: Koncentrat białka serwatki, fosforan wapnia (substancja wypełniająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylajaca).


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Покупатели этого товара так же приобрели: