Program lojalnościowy

Witamy serdecznie w programie lojalnościowym, stworzonym by podziękować Tobie za to, że jesteś z nami. Stworzyliśmy dla Ciebie specjalny system, który uprawnia Cię do uzyskania specjalnych profitów.
Wyobraź sobie sytuację, w której robiąc dokładnie takie same zakupy jak do tej pory, masz możliwość po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów wybrać sobie totalnie za darmo nagrodę.


Dołączyłeś właśnie do programu lojalnościowego. Postaramy się w krótki sposób wyjaśnić  jak on działa.
Zapewne masz już piękną pomarańczową kartę. Ta karta posiada podstawowe informacje o Tobie oraz o Twoich zakupach, a to pozwoli nam naliczać punkty. System, który posiadamy automatycznie będzie wiedział ile i jakie zrobiłeś do tej pory zakupy.


Za każde wydane 10 zł otrzymujesz 1 punkt. Zebrane punkty są wymienne na nagrody w naszym sklepie. Co to oznacza?
Robisz dokładnie te same zakupy co robiłeś, korzystasz dokładnie z tych samych promocji i zdecydowanie najlepszych cen w Polsce, a dodatkowo zbierasz punkty, które możesz w każdym momencie wymienić na suplementy!
Właśnie dlatego, że jesteś z nami, pragniemy Cię wynagrodzić totalnie darmowymi produktami. Wiemy doskonale, że czasami się chce coś przetestować nowego lub nie jesteśmy pewni smaku jakiegoś suplementu. To właśnie ten moment, który pozwoli Ci na to. Punkty stanowią zapłatę za dodatkowe produkty, które możesz skosztować.


A co trzeba zrobić? Uzyskać odpowiednią ilość punktów, a… po odbiorze nagrody niezwykle miło nam będzie jeśli podzielisz się tym na Facebooku lub Instagramie. 
A o to zasady punktowe:

Nagrody

Nazwa Nagrody:

Pilbox / shaker

         

Kubek Świat Supli

   

Suplement witaminowy marki Promaker