Bestsellery

 • Wsparcie dla oczu i skóry
 • Antyutleniacz
 • Poprawia ostrość widzenia
 • Wpływa na kurczliwość mięśni i funkcje nerwów
 • Witamina D znana jako słoneczna witamina

More details

29,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Witamina A chroni skórę raz śluzówki, włosy i zęby. Poprawia ostrość widzenia oraz chroni organizm przed skutkami opalania słonecznego lub w solarium. Witamina D - pobudza wchłaniane wapnia i fosforu oraz ich nadmiernemu wydalaniu z moczem przez co ma istotny wpływ nie tylko na prawidłowe kształtowanie się kości u dzieci i dorosłych i ich odpowiednią gęstość ale także na stan naszego uzębienia.

  DAWKOWANIE:

  1 caps. dziennie

  SKŁAD:

  SKŁADNIKI AKTYWNE

  Porcja1softgel
  Ilość porcji w opakowaniu250
  Opakowanie250softgels
  SKŁADNIKIVitamin A & D
  Zawartość jednej porcjizaw:RWS *
  Witamina A1500µg (ekwiwalent retinolu)188%
  - olej z wątroby ryb(750µg)
  - palmitynian retinylu(750µg)
  Witamina D10 µg200%
  - olej z wątroby ryb(5µg)
  - cholekalcyferol(5µg)

  * % referencyjnej wartości spożycia

  SKŁADNIKI: Olej z wątroby ryb, palmitynian retinylu, cholekalcyferol, emulgator: olej sojowy, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane