Bestsellery

NOW Foods Coral Calcium 1000mg to preparat uzupełniający dietę w wapń - pierwiastek odpowiedzialny za budowę kości, zębów, odpowiednie pH krwi, ale także za transport substancji odżywczych i aktywator enzymatyczny; zawiera alkaliczną formę wapnia pochodzącą z koralowca;

More details

49,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • NOW Foods Coral Calcium 1000mg 100 veg kapsułek

  -

  NOW Foods Coral Calcium 1000mg to preparat uzupełniający dietę w wapń - pierwiastek odpowiedzialny za budowę kości, zębów, odpowiednie pH krwi, ale także za transport substancji odżywczych i aktywator enzymatyczny; zawiera alkaliczną formę wapnia pochodzącą z koralowca;

  -

  • - WAPŃ WYSOKOJAKOŚCIOWY POCHODZĄCY Z KORALOWCA

  • - WSPOMAGA BUDOWĘ KOŚCI I ZĘBÓW

  • - UTRZYMUJE PRAWIDŁOWE PH KRWI

  • - WSPIERA GOSPODARKĘ HORMONALNĄ I ENZYMATYCZNĄ

  -

  -

  NOW Foods Coral Calcium 1000mg to preparat będący źródłem wapnia pochodzącego z koralowców. Charakteryzuje się wysoką biodostępność i doskonałą przyswajalnością.

  Wapń - odpowiedzialny za prawidłową budowę kości i zębów, jest jednym z najważniejszych składników budulcowych naszego organizmu, odpowiada za funkcje sercowo-naczyniowego, układu nerwowego oraz mięśni.

  ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

  Porcję (1 kapsułka) stosować 2-3 razy dziennie do głównych posiłków.

  -

  INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  Składniki produktu:1 porcja (1 kapsułka)% RWS*
  Wapń (pochodzący ze skamieniałych kolarowców)350mg35%
  Skamieniałe koralowce1g (1000mg)
  Inne składniki: Celuloza w proszku, celulozę (kapsułki), dwutlenek krzemu i stearynian magnezu (źródło roślinne).
  * % Referencyjna wartość spożycia
Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane