OLimp Carbonizer XR 1 kg

Bestsellery

Olimp Carbonizer XR dostarcza organizmowi węglowodanów, które są niezbędne podczas treningu. 

More details

29,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Olimp Carbonizer XR dostarcza organizmowi węglowodanów, które są niezbędne podczas treningu. Carbonizer łączy w sobie cztery precyzyjnie dobrane węglowodany: 

  · izomaltuloza 
  · skrobia kukurydzy woskowej 
  · fruktoza – jako jedyna ma wysoki indeks glikemiczny 
  · maltodekstroza 

  Dzięki odpowiednio dobranym proporcjom preparat podnosi precyzyjnie poziom glukozy we krwi podczas wysiłku. Zapobiega to hipoglikemii i dostarcza mięśniom niezbędnych składników. Dzięki przedłużonemu działaniu, można go podawać jeden raz dziennie.Preparat dostarcza także witamin i minerałów, które mogą być tracone podczas intensywnego treningu.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: