Bestsellery

5907222544556

7Nutrition Berberine HCL Stack-to suplement prozdrowotny wspomagający metabolizm glukozy i gospodarki glukozowej organizmu, pomocny dla diabetyków; zawiera najpopularniejsze mimetyki insuliny (środki naśladujące działanie tego hormonu co w praktyce poprawia wrażliwość insulinową): berberynę, cynamon, korzeń kurkumy i piperynę.

More details

48,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • 7Nutrition Berberine HCL Stack

  -

  7Nutrition Berberine HCL Stack-to suplement prozdrowotny wspomagający metabolizm glukozy i gospodarki glukozowej organizmu, pomocny dla diabetyków; zawiera najpopularniejsze mimetyki insuliny (środki naśladujące działanie tego hormonu co w praktyce poprawia wrażliwość insulinową): berberynę, cynamon i piperynę.

  • - UWRAŻLIWIA TKANKI NA DZIAŁANIE INSULINY

  • - POMAGA LEPIEJ WYKORZYSTYWAĆ WĘGLOWODANY

  • - WSPOMAGA SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

  • - STABILIZUJE POZIOM GLUKOZY WE KRWI 

  • - SWIETNIE NADAJE SIĘ JAKO SUPLEMENT WSPOMAGAJĄCY BUDOWANIE MASY MIĘSNIOWEJ -PRZY WYSOKOWĘGLOWODANOWYCH DIETACH

  • - SUPLEMENT DLA OSÓB CIERPIĄCYCH NA CUKRZYCĘ

  -

  -

   7Nutrition Berberine HCL Stack to kompleksowy preparat wspomagający gospodarkę glukozową organizmu, pomocny w leczeniu insulinooporności i sprzyjający utracie tkanki tłuszczowej.

  Zastosowane w produkcie najpopularniejsze i najskuteczniejsze mimetyki insuliny w sposób optymalny wspomagają gospodarkę glukozową organizmu.

   7Nutrition Berberine HCL Stack zawiera berberynę (leczenie cukrzycy typu II, obniżenie trójglicerydów, działanie przeciwbakteryjne),  cynamon  (przyspieszenie przemiany materii, wspomaganie pracy nerek) co w połączeniu pozwala w sposób maksymalny zoptymalizować działanie insuliny i wykorzystywanie węglowodanów. Dodatek Piperyny wspomoże proces odchudzania i uwrażliwi jeszcze bardziej naszą isulinę na podawane węglowodany.Produkt polecany diabetykom.

  -

  ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

  Porcję (1 kapsułka) stosować kilka razy dziennie, najlepiej przyjmować do głównych posiłków bogatych w węglowodany.

  -

  INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  Składniki aktywne

  1 caps / 1 kaps

  Berberine HCL / Berberyna HCL

  440 mg

  Cinnamon Powder / Cynamon

  50 mg

  Curcuma longa (95% curcuminoids) / Ekstrakt z korzenia kurkumy (95% kurkuminoidów)

  45 mg

  Piperine / Piperyna

  4,75 mg

  Zobacz nasz film: 

  Berberyna


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: