Bestsellery

69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Suplement Brain Elevate od firmy NOW, dzięki któremu poczujesz się wypoczęty i zregenerowany. Zawiera on składniki, które dodadzą energii oraz sprawią, że poprawie ulegnie nasza wydolność. Dodatkowo nasz organizm szybciej się zregeneruje i będzie miał siły do ostrych treningów. Suplement znacząco poprawia wytrzymałość organizmu. Normalizuje wszelkie niesprawności. Dzięki niemu poczujesz się dotleniony i bardziej skoncentrowany na pracy. Poprawi się pamięć. Zwiększy się ochota na mocniejsze treningi. Ponadto środek ten pomoże w sprawniejszym funkcjonowaniu każdego dnia. 

  Now Brain Elevate - zawarte w suplemencie  standaryzowany Miłorząb Dwuklapowy jest pomocny w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego (np poprzez utrzymywanie ostrości na pamięci roboczej w krótkim terminie oraz w momentach zwiększonego stresu). Pomoc zachowaniu pamięci o spadku wiekowej oraz zachowania funkcji poznawczych. Pomoc w zachowaniu dobrych funkcji poznawczych, aby przyczynić się do normalnego przepływu krwi, co jest związane z wydajnością mózgu i reaktywności. Pomaga zachować i przypomnieć fakty, aby utrzymać stan jasnego myślenia. Przyczynia się do działań umysłowych i poznawczych.

  Ginkgo biloba może pomóc w utrzymaniu prawidłowej pracy mózgu u osób starszych; Przyczynia się do dobrego bilansu ukł. nerwowego, wspomaga równowagę psychiczną; Pobudza krążenie obwodowe, co jest szczególnie przydatne dla oczu i uszu. Przyczynia się do lepszego słuchu i widzenia; Zawiera naturalnie występujące przeciwutleniacze / antyoksydanty chroniąc przed wolnymi rodnikami / przeciwutleniacze pomagają chronić komórki i tkanki przed utlenianiem / antyoksydanty przyczyniają się do całkowitej zdolności antyoksydacyjnej organizmu i może przyczynić się do wzmocnienia naszego organizmu do obrony.

  Porcja: 1 vcap.
  Ilość porcji w opakowaniu: 60
  Opakowanie: 60 vcaps.

  Składniki aktywnew porcji
  Ekstrakt z miłorzębu (Ginkgo biloba) (Min. 24% i 6% Ginkgoflavonglycosides ginkgolidów)60 mg
  RoseOx® (standaryzowany wyciąg z liści rozmarynu) (Rosmarinus officinalis)25 mg
  Fosfatydyloseryna7,5 mg
  Huperzine Complex (Huperzia serrata) (Mech)25 mcg
  L-glutamina (Free-Form)125 mg
  Gotu Kola (Centella asiatica) (4: 1 Extract) (liść)125 mg
  Cholina (z choliny dwuwinian)50 mg

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zdjęcie / wizualizacja produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu (podobnie może być z opisami / informacjami żywieniowymi). Związane jest to z coraz częstszymi zmianami etykiet / opakowań / wzorów przez producentów. Podstawą zakupu jest nazwa widoczna nad zdjęciem. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed zakupem.

Produkty powiązane