Bestsellery

733739046031

• ROŚLINNY PREPARAT O WYSOKIEJ SKUTECZNOŚCI
• POMAGA W WALCE ZE STRESEM
• PRZYCZYNIA SIĘ DO POPRAWY SAMOPOCZUCIA
• NATURALNY ADAPTOGEN – W ZALEŻNOŚCI OD SYTUACJI, USPOKAJA LUB DODAJE ENERGII
• NAZYWANY INDYJSKIM ŻEŃ-SZENIEM

More details

49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • NOW Foods Ashwagandha extract jest produktem wyjątkowym – nie tylko dlatego, że jest w pełni naturalnego pochodzenia ale także z powodu swojej wysokiej standaryzacji. Dodatkową zaletą dla wielu osób będzie fakt, że jest to produkt wyprodukowany w najwyższych standardach i dodatkowo skierowany dla wegetarian. Preparat wspomaga organizm podczas rozbudowy tkanki mięśniowej, pomaga zapanować nad emocjami. Wykorzystuje się go w celu opóźnienia procesu starzenia się organizmu, zachowania sprawności umysłowej oraz fizycznej. Pomaga ograniczać poczucie zmęczenia, ciężkości. Jak widzisz preparat posiada wiele zalet – a co najważniejsze nie jest obarczony żadnymi skutkami ubocznymi.

  NOW Foods Ashwagandha extract nazywany jest indyjskim żeń-szeniem. Ze względu na swoją aktywność biologiczną nazywa się go często naturalnym adaptogenem, może bowiem w zależności od sytuacji uspokoić ale także dodać energii do działania. Wiele osób będzie zadowolone z jego działania jeszcze z jednego powodu, ponieważ intensyfikuje doznania seksualne. W niektórych przypadkach może zostać wykorzystana do łagodzenia skutków depresji.

  NOW Foods Ashwagandha extract może być sposobem na zachowanie zdrowia i wigoru młodości, co przy współczesnym trybie życia nie jest prostym zabiegiem. Wiele przemawia za tym produktem, natomiast nic go nie neguje.

  NOW FOODS ASHWAGANDHA EXTRACT – ŹRÓDŁO WIGORU I ZDROWIA!


  DAWKOWANIE:

  Dzień Treningowy:
  1 kapsułkę 1-2 razy dziennie.
  Dzień Nietreningowy:
  1 kapsułkę 1-2 razy dziennie.

  SKŁADNIKI AKTYWNE:Ashwagandha 
  Porcja:1 kaps. 
  Ilość porcji w opakowaniu:90 
  Opakowanie:90 kaps. 
  Zawartość:w porcji:zaw:
   Ashwagandha (Withania somnifera) ekstrakt (korzeń)450mg
   (Standaryzowany do min. 2.5% całkowitych Witanolidów) 
   Inne składniki: celuloza (kapsułka), celuloza, mąka ryżowa, stearynian magnezu (pochodzenia roślinnego) 

  * % Referencyjna wartość spożycia

  UWAGI:
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
  Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia).
  Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
  Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zdjęcie / wizualizacja produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu (podobnie może być z opisami / informacjami żywieniowymi). Związane jest to z coraz częstszymi zmianami etykiet / opakowań / wzorów przez producentów. Podstawą zakupu jest nazwa widoczna nad zdjęciem. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed zakupem.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: