Bestsellery

0000003964

Acid Comfort Now Foods pomaga w naturalny sposób złagodzić niestrawność. Jest to w pełni naturalny suplement nie zawierający sztucznych aromatów i barwników.

More details

49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Niestrawność najczęściej pojawia się po jedzeniu, zwłaszcza przy nadmiernym apetycie. Objawem niestrawności jest uczucie pieczenia za mostkiem (ból wieńcowy ma charakter ściskający) i odbijanie się, któremu towarzyszy kwaśny posmak w ustach (świadczący o powrocie kwaśnej treści pokarmowej do przełyku). Często pojawia się czkawka, skurcze jelit (burczenie). Mogą też wystąpić mdłości, wymioty i ból brzucha – nasilają się na leżąco.

  Skąd bierze się niestrawność?
  Każdego dnia komórki błony śluzowej żołądka wytwarzają ok. litra kwasu solnego, który jest niezbędny do trawienia. Kwas zwykle pozostaje w żołądku, bo zwieracz wpustu żołądka otwiera się tylko wtedy, gdy pokarm przechodzi z przełyku do żołądka. Jeśli zwieracz jest słaby, sok może przesuwać się z żołądka do przełyku i drażnić jego śluzówkę, co odczuwamy jako zgagę. Zwieracz słabiej działa u otyłych, palaczy i ciężarnych.

  Porcji w opakowaniu: 90
  Porcja dzienna
  wartość kalorii 5
  Węglowodany 1,3 g
  Cukry 1,1 g
  Witamina C (kwas askorbinowy) 12 mg  
  witamina D3 (jako cholekalcyferol) 150 jm
  Wapń (z węglanu wapnia) 116 mg
  Magnez (od wodorotlenek magnezu) 11 mg  
  Potas (od wodorotlenku potasu) 4 mg  
  Kwas Comfort (Innowacyjna Buforowanie mieszają się z węglanu wapnia wodorotlenek magnezu i wodorotlenku potasu) 373 mg
  Certified Organic Stevia Extract (Stevia rebaudiana) (liść) 10 mg


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane