Bestsellery

728633101139

Ta formuła zawiera liofilizowane chrząstki rekina. Jest naturalnym źródłem siarczanu chondroityny. Każda porcja dostarcza 740 mg proszku z chrząstki rekina.

More details

39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Wspiera pracę zdrowych stawów
  Przeciwdziała dolegliwościom artretycznym i reumatycznym
  Wspomaga odnawianie chrząstki w stawach
  Jest źródłem wapnia i fosforu
  Zalecany przy kolagenozie i zapaleniu szyjki stawu

  Sposób użycia
  Spożywać jedną porcję produktu (5 kapsułek) w ciągu dnia, najlepiej wraz z posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Mangan przyczynia się do utrzymania zdrowych kości oraz pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych. Należy pamiętać, że dla osiągnięcia korzystnych rezultatów produkt powinien być spożywany w ramach zróżnicowanego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.
   
  Informacje alergiczne
  Produkt może zawierać: mleko, jaja, zboża zawierające gluten, soję, orzechy i skorupiaki oraz ich produkty pochodne.
   
  Uwaga!
  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
   
  Opakowanie
  75 kapsułek – 15 porcji


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.