Bestsellery

0000003973

Now Foods Celadrin 350mg 90 kaps. to kompleks kwasów tłuszczowych, które dzięki swoim działaniu pomagają w utrzymaniu zdrowych stawów. Jak wykazano w badaniach klinicznych i nieklinicznych Celadrin wspiera ruchomość stawów a także ogólne funkcjonowanie. Szybko się wchłania.

More details

Brak w magazynie

69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Stwierdzono, że Celadrin wpływa na kilka kluczowych czynników, które przyczyniają się do stanów zapalnych. Jego główne działanie oparte jest na zdolności poprawiania stanu i integralności błon komórkowych. W konsekwencji hamuje produkcję związków zapalnych zwanych prostaglandynami. Zmniejsza również wytwarzanie czynników immunologicznych wywierających niekorzystny wpływ takich jak IL-6, które odgrywają istotną rolę w stanach zapalnych. Mówiąc w prosty sposób – Celadrin poprawia smarowanie stawów i zapobiega wytwarzaniu związków, które powodują ból i zapalenia.

  Porcja: 3 kapsułki
  Porcji w opakowaniu 30 Porcji
  dzienna wartość
  Kalorie 12 Kalorie z tłuszczu
  10 Tłuszcz całkowity 1 g  
  Trans Fat 0 g
  Celadrin (A zastrzeżona mieszanka estryfikowanych węgli kwasów tłuszczowych 1,05 g (1 050 mg)
  Myristate Myristoleate laurynian oleinian palmitynian i palmitoleate)


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: