Bestsellery

5901330026393

ARTHROBLOCK® FORTE to jedyny suplement diety zawierający aż 7 składników aktywnych, mających korzystny wpływ na funkcjonowanie stawów.

More details

45,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Prawidłowe funkcjonowanie stawów

  ARTHROBLOCK® FORTE to jedyny suplement diety zawierający aż 7 składników aktywnych, mających korzystny wpływ na funkcjonowanie stawów.


  Badania naukowe udowodniły, że:

  siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny – to składniki naturalnie występujące w organizmie ludzkim. Glukozamina to składnik strukturalny glikozaminoglikanów – substancji wchodzących w skład tkanki łącznej natomiast siarczan chondorityny jest ważnym elementem konstrukcyjnym chrząstki stawowej będąc częściowo odpowiedzialnym za jej odporność na ściskanie. kwas hialuronowy – jest jednym z głównych składników tkanki łącznej, głównie tkanki stawowej. ekstrakt Boswellia serrata – mianowany na 60%-ową zawartość kwasu boswelinowego - działa wspomagająco w utrzymaniu elastyczności oraz komfortu stawów; ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale L.) – przyczynia się do zachowania ruchliwości stawów oraz zapobiegania uczuciu porannej sztywności stawów; witamina C – przyczynia się do prawidłowego przebiegu procesu syntezy kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki (w tym chrząstki stawowej) i kości; chelat aminokwasowy manganu ALBION® - to źródło wysoko przyswajalnego manganu, który przyczynia się do utrzymania zdrowych kości oraz pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych. 

  Informacja żywieniowa1 kapsułka 
  2 kapsułki
  Siarczan glukozaminy 2KCl
  w tym siarczan glukozaminy
  500 mg1000 mg
  375 mg750 mg
  Siarczan chondroityny
  100 mg200 mg
  Kwas hialuronowy
  25 mg50 mg
  Ekstrakt Boswellia serrata (60% kwasu boswelinowego)50 mg100 mg
  Ekstrakt imbiru (5% gingeroli)50 mg100 mg
  Witamina C
  30 mg (37,5%*)60 mg (75%*)
  Mangan (z chelatu aminokwasowego Albion®)
  1 mg (50%*)2 mg (100%*)

  Zalecania dzienna porcja: 1 kapsułka 1-2 razy dziennie lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Preparat zaleca się stosować przez 2-3 miesiące i w razie potrzeby ponownie po 1-2 miesiącach przerwy.

  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu  dnia. 
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej  diety. 
  Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: