JARROW FORMULAS Alpha GPC 300mg 60 kaps

Bestsellery

New JARROW FORMULAS Alpha GPC 300mg 60 kaps

790011560029

JARROW Formulas Alpha GPC to suplement wspomagający pracę mózgu zawierający w składzie 99% Alpha-GPC (L-alfa-glicerylofosforylcholina)

More details

99,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • JARROW FORMULAS Alpha GPC 300mg 60 kapsułek

  -

  JARROW Formulas Alpha GPC to suplement wspomagający pracę mózgu zawierający w składzie 99% Alpha-GPC (L-alfa-glicerylofosforylcholina).

  -

  • - PRZEKRACZA BARIERĘ KREW-MÓZG

  • - POPRAWIA PRACĘ MÓZGU I MOŻLIWOSCI INTELEKTUALNE

  • - CHRONI NEURONY I USPRAWNIA PRZEPŁYW IMPULSÓW NERWOWYCH MIĘDZY NIMI

  • - POLECANE WSZYSTKIM OSOBOM BORYKAJĄCYM SIĘ Z OKRESAMI WZMOŻONEJ PRACY FIZYCZNEJ I INTELEKTUALNEJ 

  • - POPRAWIA ZDOLNOSCI UCZENIA SIĘ I ZAPAMIĘTYWANIA

  -

  -

  Jarrow FORMULAS Alpha GPC (L-alpha glycerylphosphorylcholine) to suplement wspomagający pracę mózgu i koncentrację, którego głównym składnikiem jest Alpha-GPC - fosfolipidowy metabolit znajdujący się w błonach neuronalnych. Składnik charakteryzuje się doskonałą wchłanialnością i przenika przez barierę krew-mózg. Wspiera funkcje mózgu, poprawia pamięć, koncentrację i procesy uczenia się, bezpośrednio zwiększając syntezę i wydzielanie acetylocholiny (odpowiada ona za pamięć, koncentrację). Produkt dba o prawidłowe funkcje neuronów i wspomaga przepływ impulsów.

  --

  ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

  Porcję (1 kapsułka) do jednego z głównych posiłków.

  -

  INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  Składniki aktywneZawartość (w 1 porcji)
  Alpha-GPC 99% (L- alfa-glicerylofosforylcholina)300mg

  Zobacz więcej

  Aplpha GPC


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.