Bestsellery

811836020069

ydroxyElite - jest to jeden z najlepiej działających suplementów wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej. Oparty o kultowy skład.

More details

Brak w magazynie

149,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • HydroxyElite - jest to jeden z najlepiej działających suplementów wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej. Oparty o kultowy skład.

  • Redukuje poziom uporczywego tłuszczu
  • Nie powoduje nadmiernego pobudzenia czy niechcianych skutków ubocznych
  • Doskonale poprawia wytrzymałość i niweluje zmęczenie
  • W pewnym stopniu zachęca nas do spożywania mniejszej ilości słodyczy

  Wiele z nas pracuje nad wyrzeźbieniem swojego ciała, a zwłaszcza okolic brzucha, bioder i ud. Niestety, są to również miejsca najbardziej oporne na redukjcę tłuszczu - to tutaj najchętniej odkładają się zbędne kalorie i to właśnie z nich najciężej usunąć tkankę tłuszczową. Nawet jeśli ćwiczysz regularnie i intensywnie, cały czas trzymasz dietę, mimo wszystko możesz nadal zmagać się z niechcianym brzuszkiem. Na szczęście istnieje suplement stworzony, aby pomóc rozwiązać ten problem spalaczem Hydroxy Elite.
   
  Jeśli jesteś zmęczony suplementami z listą składników długą na kilometr, z nazwami których nie możesz zrozumieć, zdając sobie później sprawę, że są naładowane chemią, niekoniecznie dobrą dla Twojego zdrowia, prawdopodobnie spodoba Ci się krótka lista składu Hi Tech HydroxyElite zawierająca wyłacznie związki pochodzenia naturalnego. Jego skład został stworzony, aby być nie tylko skutecznym w spalaniu tłuszczu, ale również bezpiecznym i zdrowym.
   

  Wielkość porcji: 1 kap.
  Ilość porcji w opakowaniu: 90

  Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Hydroxyelite dwa razy dziennie, najlepiej po przebudzeniu oraz w okolicy popołudnia lub na 30 minut przed treningiem.
Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: