Bestsellery

Reduced price! VPX MELTDOWN MD2 Princess 72 Liquid

610764012074

VPX Meltown Md2 Pricness - doskonała formuła wspomagająca odchudzanie skierowana szczególnie na potrzeby kobiet. Podnosi całodobowy metabolizm organizmu i pomaga w powstrzymaniu apetytu.

More details

Brak w magazynie

100,00 zł

169,00 zł

-69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

  • VPX MELTDOWN MD2 Princess

   -

   VPX Meltown Md2 Pricness - doskonała formuła wspomagająca odchudzanie skierowana szczególnie na potrzeby kobiet. Podnosi całodobowy metabolizm organizmu i pomaga w powstrzymaniu apetytu.

   -

   • - SPALACZ TŁUSZCZU SKIEROWANY NA POTRZEBY KOBIET

   • - WSPOMAGA REDUKCJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ

   • -PODNOSI CAŁODOBOWY METABOLIZM

   • - ZMNIEJSZA APETYT

   • - PODNOSI TERMOGENEZE ORAGNIMZU

   Produkt VPX Meltdown Md2 Pricness jest to formuła przeznaczona szczególnie dla pań, dzięki swojemu bogatemu w substancje aktywne składowi wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, nawet tej najbardziej uciążliwej i najcięższej do zniwelowania.

   Meldown Md2 Princess opiera swoje niesamowite działanie na starannie dobranych substancjach aktywnych które są najskuteczniejsze w procesie redukcji tkanki tłuszczowej i drodze do uzyskania wymarzone sylwetki!

   -

   ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

   W dni nietreningowe 2 kapsułki wraz ze śniadaniem.

   W dni treningowe 2 kaspułki ok.20-30min przed treningiem.

   -

   INFORMACJE ŻYWIENIOWE

   Olej szafranowy, żelatyna, lecytyna słonecznikowa, dwutlenek krzemu, woda oczyszczona, dwutlenek tytanu, naturalny czerwony kolor, lecytyna sojowa (z etoksylowanymi mono-diglicerydami i glikolem propylenowym) i polidimetylokrzemian


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: