Bestsellery

PRO NUTRITION Yohimbine 5mg to produkt mogący wspomagać odchudzanie oraz redukcję tkanki tłuszczowej; 

More details

99,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • PALMAS Yohimbine HCL 100 kapsułek

  -

  PRO NUTRITION Yohimbine 5mg to produkt mogący wspomagać odchudzanie oraz redukcję tkanki tłuszczowej; świetnie sprawdza się jako pomoc w redukcji tzw. opornego tłuszczu;

  -

  • - NOWOCZESNY PRODUKT POMOCNY W ODCHUDZANIU

  • - WSPIERA REDUKCJĘ TZW. OPORNEGO TŁUSZCZU

  • - MOŻE KORZYSTNIE WPŁYWAĆ NA LIBIDO

  • - W MEDYCYNIE STAROŻYTNEJ STOSOWANA JAKO LEK

  -

  PRO NUTRITION Yohimbine 5mg to produkt wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej.

  Zawiera Yohimbine HCL substancję niezwykle pomocną przy odchudzaniu. Pozwala ona zwalczyć tzw. oporny tłuszcz czyli newralgiczne obszary takie jak dolne partie brzucha, dolne partie grzbietu (tzw. "boczki"), uda czy pośladki.

  Działanie suplementu odbywa się poprzez blokowanie zlokalizowanych w tkance tłuszczowej receptorów opornych na spalanie, które to ulegają lipolizie bez mniejszych trudności. Warto pamiętać, że insulina może utrudniać działanie preparatu, stąd zaleca się stosować ją na czczo lub z dala od posiłków z węglowodanami.

  -

  ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

  1 porcję (1 kapsułka) przyjmować na czczo i przed treningiem siłowym. W miarę możliwości bez obecności węglowodanów.

  UWAGA! Przekroczenie zalecanej dawki może być niebezpieczne i powodować nudności, zaburzenia funkcji poznawczych i trudności z koncentracją! 

  -

  INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  -

  Składniki produktu:1 porcja (1 kapsułka)
  Sustancja aktywna10000mg
  * % Referencyjna wartość spożycia
  Termin 'yohimbine' jest nazwą stosowaną przez producenta i nie sugeruje składu, ani działania preparatu.

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: