Bestsellery

Środek gwałtownie spalający tłuszcz o potwierdzonym klinicznie działaniu

More details

Brak w magazynie

59,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Środek gwałtownie spalający tłuszcz o potwierdzonym klinicznie działaniu

  Właśnie dokonał się przełom nigdy wcześniej nie widziany w świecie. Nowy LipoBurn® to pierwszy tego typu produkt silny na tyle by wywołać w ciągu zaledwie dwóch tygodni efekt spalania tłuszczu, udokumentowany w podwójnie ślepym teście z wykorzystaniem placebo. W badaniach przeprowadzonych na jednym z największych amerykańskich uniwersytetów, ochotnicy przyjmujący jeden z czynnych składników LipoBurn® nie tylko doświadczyli gwałtownego spalania tłuszczu, ale także odnotowali o wiele większą redukcje wymiarów pasa i bioder (w porównaniu do placebo) w ciągu zaledwie 14 dni. Nawet najbardziej legendarne spalacze tłuszczu w porównaniu z tą nową, wielotorową technologią wydają się być przestarzałe naukowo. Co więcej, przegląd i porównanie raportów na temat tysięcy innych badań dotyczących technologii spalania tłuszczu sugerują, że żaden dotychczas dostępny na rynku spalacz nawet się nie zbliża do poziomu LipoBurn®. Działając poprzez wysublimowane i unikalne mechanizmy, tylko ultrabioaktywny LipoBurn® wykazał przekonujące z punktu widzenia nauki dowody skuteczności w tak krótkim czasie. Wnioski płynące z badań klinicznych są proste —nadmiar tłuszczu nie ma żadnych szans w starciu z potężną siłą LipoBurn®.

  Jednocześnie LipoBurn® zawiera potężny składnik antykataboliczny, sprzyjający kierowaniu większej ilości aminokwasów do tkanki mięśniowej, co pozwala ochronić wypracowaną w pocie czoła sucha masę mięśniową, której spadki zwykle odnotowuje się w trakcie ekstremalnej redukcji.

  Wszechstronny skład LipoBurn® precyzyjnie mierzy w kluczowe mechanizmy całkowitej transformacji fizycznej wykorzystując metodycznie i systematycznie najnowsze odkrycia naukowe. W skrócie, twórcy LipoBurn® wykorzystali wszystko, co było dostępne by pomóc ci całkowicie odmienić twoja sylwetkę. Efekty tych przełomowych badań są niezaprzeczalne. LipoBurn® pokonuje dowolny inny spalacz tłuszczu!

  Gwałtowny przypływ energetyzującej mocy

  Spalanie kalorii i utrata wagi

  Podwyższony metabolizm

  Fenomenalne spalanie tłuszczu

   

  Porcja 1 kapsułki z płynem
  Ilość porcji 60
   
  Skład%ZDS
   
  Kalorie0 kcal
   
  Witamina C (jako kwas askorbinowy)60 mg50%
   
  Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny) 6 mg300%
   
  Kwas foliowy300 mcg75%
   
  Witamina B12 (jako cyjanokobalamina) 300 mcg75%
   
  Witamina E (jako DL-alfa-tokoferol)60 mg200%
   
  Chrom (jako chlorek chromu)90 mcg75%
   
  Mangan (jako siarczek manganu) 3 mg150%
   
  LipoBurn® Matrix Blend 910 mg*
   
  AstaREAL® *
   
  N-acetylo L-cysteina 
   
  Fosfatydylcholina 
   
  Acetylo L-karnityna 
   
  Wyciag z guarany (30%) 
   
  CLA 
   
  Bioperine® 
   
  Activin® 
   
  Kofeina bezwodna 
   
  Wyciąg z zielonej herbaty (20%) 
   
  Wyciąg z imbiru 
   
  Yerba mate 
   
  Beta-sitosterol 
   
  Kompleks metyloksantyn (kofeina, teobromina, teofilina) 
   
  Thermo-Liquid Delivery Blend90 mg
   
  MCT 
   
  Olej palmowy 
   
  Koenzym Q10 
   
  Olej sezamowy 
   
   
  * Dzienna wartość nie ustalona

  Inne składniki

  żelatyna, olej sezamowy

  Zalecane spożycie

  Weź 1-2 kapsułki raz dziennie. Po sprawdzeniu tolerancji organizmu bierz 2 kapsułki 2 razy dziennie.
   

  W ciągu kilku minut po zażyciu LipoBurn®, twój umysł ogarnie spokój i skupienie. Stały, lecz potężny przypływ energii będzie kierował twoim ciałem przez co najmniej kilka godzin, zapewniając tym samym dostateczną ilość czasu na przeprowadzenie intensywnego treningu i umożliwi przemianę tłuszczu w energię.

  Formuła LipoBurn® promuje spalanie tłuszczu dzięki wykorzystaniu niesamowitej mocy 2 kluczowych hormonów rozkładających tkankę tłuszczową: adrenaliny i noradrenaliny. LipoBurn® przeciwdziała także rozpadowi tych hormonów, dzięki czemu proces spalania tłuszczu trwa dłużej.

  Aktywne składniki formuły LipoBurn® zwiększą stymulację receptorów beta serca, antagonizm adenozyny i zagwarantują zwiększony poziom cAMP. Najlepsza formuła spalająca tłuszcz!


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: