Bestsellery

New Spalacz tłuszczu PERFORMAX OxyMax XT 60kaps

PerforMAX Labs OxyMax XT to niezwykle skuteczny preparat wspierający redukcję tkanki tłuszczowej, a także samopoczucie i redukujący zmęczenie fizyczne i psychiczne; zawiera kofeinę, forskohlinę, piperynę, a także dodatkowe komponenty wspierające pochodzenia roślinnego;

More details

149,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • PERFORMAX OxyMax XT 60kaps

  -

  PerforMAX Labs OxyMax XT to niezwykle skuteczny preparat wspierający redukcję tkanki tłuszczowej, a także samopoczucie i redukujący zmęczenie fizyczne i psychiczne; zawiera kofeinę, forskohlinę, piperynę, a także dodatkowe komponenty wspierające pochodzenia roślinnego;

  -

  • - ZAAWANSOWANA FORMUŁA WSPIERAJĄCA SPALANIE TŁUSZCZU

  • - SILNIE POBUDZA I DODAJE ENERGII

  • - OGRANICZA ZMĘCZENIE PSYCHICZNE I FIZYCZNE

  • - PRZYSPIESZA PRZEMIANĘ MATERII

  • - WSPOMAGA KONTROLĘ APETYTU

  -

  -

  PerforMAX Labs OxyMax XT to produkt, który wspomaga pozbycie się zbędnej masy ciała, pomaga uzyskać stabilne, niezbyt intensywne pobudzenie i poprawić skupienie na cały czas trwania jednostki treningowej! Dodatkowe składniki roślinne mogą pomagać w większym stopniu utylizować tkankę tłuszczową do celów energetycznych w trakcie wysiłku.

  PerforMAX Labs OxyMax XT zawiera tylko najskuteczniejsze komponenty wspierające sam proces spalania tkanki tłuszczowej, jak również poziom energii i chęci do działania.

  Preparat PerforMAX Labs OxyMax XT podniesie poziom energii i samopoczucie to maksimum, tak abyś mógł funkcjonować na najwyższym poziomie pomimo trudów okresu redukcyjnego.

  PerforMAX Labs OxyMax XT znacznie ogranicza odczuwalne zmęczenie, może zwiększać poziom dopaminy, co dodatkowo poprawia samopoczucie.

  Produkt zawiera dodatek piperyny, które znacząco poprawia wchłanianie pozostałych składników.

  -

  ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

  1 porcję (1 kapsułka) popijając obficie wodą.

  Dni treningowe: 1 porcja na 20-30min przed treningiem, w ramach potrzeby 2 porcja w odstępie 6-8h;

  Dni bez treningu: 1 porcja po przebudzeniu;

  UWAGA! Przekroczenie zalecanej dawki może być niebezpieczne i powodować nudności, zaburzenia funkcji poznawczych i trudności z koncentracją!

  Nie zalecamy stosować preparat PerforMAX Labs OxyMax XT przez okres dłuższy niż 6-8 tygodni.

  -

  INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  -

  Składniki produktu:1 porcja (1 kapsułka)%RWS

  EuphoraMax:

  Ekstrakt Eria Jarensis,

  B-phenylethylamine HCL,

  Ekstrakt Selaginella Tamariscina (20% Amentoflavone),

  Chlorowodorek Hordeniny,

  Ekstrakt Coleus Forskohlii (95% Forskoliny)

  335 mg-

  ThermoMax:

  Kofeina, Chlorowodorek Higenaminy,

  Ekstrakt Lindera Aggregata,

  Ekstrakt Papryki rocznej

  275 mg-

  AbsorboMax:

  Ekstrakt Pieprzu czarnego (95% Piperyny)

  5 mg-

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane