Bestsellery

Splacz ECA z epferdyna geranium's i aspiryna i kofeina mega mocny najmocniejsza wersja t5

More details

189,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

  • T5 WestPharm

    W tej chwili najmocniejsza wersja t5 2 krotnie mocniejsza od wczesniejszych

    T-5 EXTREME obejmuje

    Najlepszy skład spalajacy tkanke tłuszczową połaczenie składników jest tak przemyślan, iż produkt działa niemal natychmiast. Proces użycia kalroii podchodzi pod maksymalne wartości. Pobudzenie i Energia jest na najwyższym poziomie. Gwarantujemy iż nawet legendarny spalacz zion labs t5 jest przy tym delikatny.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zdjęcie / wizualizacja produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu (podobnie może być z opisami / informacjami żywieniowymi). Związane jest to z coraz częstszymi zmianami etykiet / opakowań / wzorów przez producentów. Podstawą zakupu jest nazwa widoczna nad zdjęciem. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed zakupem.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: