Bestsellery

Ten produkt sprawi, że poczujesz w mięśniach najsilniejszą "pompę" w życiu!

More details

109,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Ten produkt sprawi, że poczujesz w mięśniach najsilniejszą "pompę" w życiu!

  Jak działa preparat Nitrobolon Powder?

  Opisywany preparat ma za zadanie maksymalnie wspomóc produkcję tlenku azotu (NO) przez ludzki organizm. Składniki zawarte w Nitrobolon Powder, takie jak na przykład di-jabłczan argininy oraz alfa-ketoglutaran argininy dostarczają do organizmu argininę w różnych postaciach, co umożliwia na maksymalne możliwe zaopatrzenie organizmu w argininę. Arginina z kolei jest substratem do syntezy tlenku azotu. Bez niej opisywany hormon gazowy nie mógłby powstać. Tlenek azotu powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych, co skutkuje zwiększonym napływem krwi do mięśni, Nazywane jest to przez kulturystów „pompą mięśniową”. Zwiększony napływ krwi do mięśni oznacza: większy dopływ substancji odżywczych, szybszą regenerację, większy anabolizm i przede wszystkim zwiększenie obwodów mięśni do granic możliwości!

  Dlaczego opisywany preparat jest lepszy niż podobne preparaty konkurencyjnych firm? 

  Preparat Nitrobolon to opatentowana kompozycja składników. Ten suplement diety to nie tylko prekursory tlenku azotu, ale także substancje wspomagające prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Dodatek jabłaczanu cytruliny, który poprzez utylizację endotoksyn pozwala w maksymalnie wykorzystać dobrodziejstwo tlenku azotu. 

  Czym są endotoksyny? 

  Endotoksyny są to trujące substancje wytwarzane podczas intensywnego wysiłku fizycznego takie jak kwas mlekowy, czy amoniak, które zatruwają organizm i blokują produkcję tlenku azotu. Z pewnością znasz uczucie jakie towarzyszy zakwaszeniu mięśni. Preparat dostarcza także dwie formy kreatyny. Nie jest to, co wydaje się być oczywistym w preparatach najwyższej klasy, tani monohydrat kreatyny, ale wysoce skuteczny jabłczan i ester kreatyny HCL. W celu zabezpieczenie mięśni przed katabolizmem opisywany suplement diety wzbogacono o glutaminę w dwóch formach: N-Acetyl Glutaminy i L-Glutaminy. 

  Po jakim czasie widoczne są pierwsze efekty działania preparatu? 

  Już po pierwszych 2-3 dniach stosowania preparatu pojawiają się pierwsze widoczne efekty stosowania preparatu. Następuje znaczne zwiększenie objętości pracujących mięśni w czasie treningu oraz po nim. Pomiędzy 5 a 8 dniem następuje maksymalne stężenie NO czego wynikiem jest przyrost siły przy jednoczesnym wzroście obwodów mięśni. 

  Dawkowanie: 

  • Tolerancja na zwiększoną produkcję tlenku azotu jest różna. Nie jest więc możliwe wyznaczenie jednego dawkowania dla wszystkich osób. 
  • Dzienna dawka preparatu powinna zawierać się w granicach pomiędzy 20-40g preparatu. 
  • W dni treningowe: zaleca się stosować preparat 3 razy dziennie po 1 miarce. I porcję 30 minut przed śniadaniem, II porcję 30 minut przed treningiem, III porcję bezpośrednio po treningu. 
  • W dni nietreningowe: zaleca się stosować 2 porcje na dzień. I porcję 30 minut przed pierwszym posiłkiem, II porcję około 5 godzin później 30 minut przed kolejnym posiłkiem.
  Skład
  Wielkość dziennej porcji: 2 miarki (40g)
  Ilość porcji w opakowaniu: ok. 27
  Wielkość opakowania: 1100g
  Skład w porcji40g
  Wartość energetyczna149,2kcal
  Węglowodany22,04g
  Białko15,16g
  Tłuszcz0,12g
  Glycogen Loader14,54g
  Kompleks węglowodanów
  Pump Creatine Matrix6,78g
  Jabłczan kreatyny
  Ester etylowy kreatyny
  Nitric Oxide Amplifier5,94g
  Alfa-ketoglutaran argininy
  Jabłczan L-argininy
  Jabłczan cytruliny
  Mental Optimizer5,93g
  Tauryna
  Inozyna
  Glutamine Matrix1,70g
  N-acetyl L-glutamina (NAG)
  L-glutamina

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: