Bestsellery

Reduced price! FINAFLEX Stimul8 154g

Finalflex Stimul 8- to suplement przedtrenignowy skierowany do osób zaawansowanych oczekujących najwyższego pobudzenia podczas treningu! Ten kultowy już suplement jest jednym z najmocniejszych przedtreningówek na rynku dzięki któremu będziesz w stanie przekroczyć swoje bariery podczas ćwiczeń!

More details

79,00 zł

109,00 zł

-30,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • FINAFLEX Stimul 8 303g

  -

  Finaflex Stimul 8 to suplement przedtreningowy dla zaawansowanych, działa silnie pobudzająco i dodaje skupienia, powoduje niesamowitą pompę treningową; zawiera mieszankę niezwykle silnych substancji: kofeinę, beta-alaninę, jabłczan kreatyny.

  -

  • - TYLKO UZNANE, BARDZO MOCNE SKŁADNIKI JEDYNIE DLA ZAAWANSOWANYCH

  • - SILNIE POBUDZA I DODAJE ENERGII

  • - POPRAWIONA EFEKTYWNOŚĆ ĆWICZEŃ

  • - ZAWANSOWANA TECHNOLOGIA IRISINXD

  • -NIESAMOWITA POMPA TRENINGOWA

  Finaflex Stimul 8 to zaawansowana formuła przedtreningowa o BARDZO MOCNYM składzie, zalecana tylko osobom zaawansowanym. Specjalnie skomponowany skład dzięki któremu postawimy nasz trening na najwyższym poziomie

  Finaflex Stimul 8 to ekstremalne pobudzenie i niezwykłe doznania na treningu. Pozycja zarezerwowana dla zaawansowanych bywalców siłowni.

  -

  ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

  1 porcję (10.3g) rozpuścić w szklance wody lub innego napoju.

  Dni treningowe: 1 porcja na 20-30min przed treningiem

  UWAGA! Przekroczenie zalecanej dawki może być niebezpieczne i powodować nudności, zaburzenia funkcji poznawczych i trudności z koncentracją!

  -

  INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  -

  Składniki produktu:Porcja(10.3g)
   Beta Alanine 3,200mg
   Citruline Malte 2:1 2,500mg
   Nitrosigine(Arginine Silicate)500mg
   AAKG 2:1250mg
   L-Theanine150mg
   Choline Bitartrate120mg
   Caffeine300mg
   Green Tea(Cakepllia sinesis)100mg
   Synephrine HCL30mg
  Schisandra Chinensis (Berry)  30mg      
  Theacrine 30mg
  Securinega suffruticosa extract100mg


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: