INNOVATIVE Wicked 720g
  • INNOVATIVE Wicked 720g

Suplement przedtreiningowy INNOVATIVE Wicked 330g

Ocena 

Wicked - to najnowszy suplement przedtreningowy na bazie opatentowanych składników

Smaki
229,00 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis
 
Wicked - to najnowszy suplement przedtreningowy na bazie opatentowanych składników. Skład Wicked oparty jest tylko o przebadane substancje o potwierdzonym działaniu, dzięki czemu masz gwarancję że produkt będzie skuteczny w działaniu.

  • 20g substancji aktywnych w każdej porcji - najwięcej na rynku
  • 13g substancji ergogenicznych w każdej porcji - najwięcej na rynku
  • 690mg stymulantów w każdej porcji - najwięcej na rynku
  • To wszystko w jednym suplemencie przed treningowym - NAJLEPSZYM NA RYNKU

Innovative Labs Wicked to najlepszy składowo suplement przed treningowy na rynku, wystarczy spojżeć na skład by zrozumieć, że to wyjątkowy produkt o unikalnych właściowściach przeznaczony dla najbardziej wymagających sportowców. Innovative Wicked silnie działający, przed treningowy napój sportowy, który przygotowano naukowo, aby dostarczyć eksplozyjnej dawki energii, intensywnej koncentracji i niewiarygodnej motywacji, która zabierze Twój trening na wyższy level.

Wicked jest połączeniem najbardziej zaawansowanych, opatentowanych technologii firmy Innovative Bio Labs dostarczonych w postaci kompleksowego suplementu przedtreningowego. W odróżnieniu od innych preparatów, które stymulują tylko centralny układ nerwowy, Wicked wykracza znacznie dalej.
 
Najlepsze składniki powodują najlepsze efekty. Innovative Labs Wicked został naukowo przygotowany z wyrafinowaną mieszanką boosterów tlenku azotu, niezbędnych mikroelementów, stymulantów i zaawansowanych analogów aminokwasów. Przełomowy produkt Wicked nie jest kolejną ewolucją suplementów przed treningowych, jest rewolucją!

Ten suplement zawiera najmocniejszą formułę NO jaką kiedykolwiek wyprodukowano. Efekty nie zanikną z czasem, jak to było w przypadku innych tego typu produktach, właściwie to przy regularnym stosowaniu wyniki mogą być coraz lepsze. Jeżeli szukasz czegoś przeciętnego...kontynuuj poszukiwania, bo ten produkt z pewnością będzie za mocny w stosunku do Twoich potrzeb. Jeżeli jednak poszukujesz najlepszej jakościowo i super skutecznej formuły, to dobrze trafiłeś.

Z racji swojego składu oraz najbardziej zaawansowanej i wyrafinowanej w środowisku naukowym technologii, Inovative Wicked oprócz wspomagania układu nerwowego ma zdolność pobudzania metabolizmu absolutnie we WSZYSTKICH włóknach mięśniowych. Określenie "we wszystkich" dotyczy włókien, które - niezależnie od zastosowanych preparatów - do tej pory pozostawały w uśpieniu. Zarówno hemodylucja jak i sygnalizacja wewnątrzkomórkowa osiągają poziom ekstremalny i absolutnie nieosiągalny dla dostępnych obecnie pozostałych suplementów diety. Biorąc pod uwagę niespotykaną stabilność Wicked'a polegająca na utrzymaniu Cię przed, w trakcie i po treningu w maksymalnej koncentracji, nie dziwi fakt że jest on powszechnie stosowany i wykorzystywany przez US Marines, a więc przez ludzi względem których wymagania dotyczące formy fizycznej i psychicznej są wyjątkowo wysokie. Najważniejsze jednak nie jest to jakie wymagania stawiają przed Nimi inni ale to jakie wymagania stawiają sami przed sobą. Dlatego dla Nich liczy się tylko Wicked.
 

Wielkość porcji: 24g (2 miarki)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Skład:

kliknij<--


Wielkość porcji: 24g (2 miarki)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Szczegóły produktu
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Suplement przedtreiningowy INNOVATIVE Wicked 330g

Suplement przedtreiningowy INNOVATIVE Wicked 330g

Wicked - to najnowszy suplement przedtreningowy na bazie opatentowanych składników

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: BPS PHARMA

Suplement przedtreningowy BPS PHARMA Not4Pussy 300g

Recenzje: 0

BPS PHARMA #Not4Pussy to zaawansowany preparat przedtreningowy o niesamowitej skuteczności; łączy w sobie najpopularniejsze, sprawdzone składniki oraz dodatkowe wyciągi roślinne; zawiera kofeinę, komponenty poprawiające syntezę tlenku azotu (m.in. jabłczan cytruliny), a także Alpha-GPC - niezwykle skutecznego środka na poprawę pracy mózgu;

Cena 108,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 5901330064678

Marka: OLIMP Sport Nutrition

Suplement przedtreiningowy OLIMP Blackweiler Shred 480g

Recenzje: 0

OLIMP Blackweiler Shred to silny suplement przedtreningowy łączący w sobie typowy pompujący pre-workout a także termogenik czyli popularny spalacz tłuszczu; zawiera substancje zwiększające syntezę tlenku azotu, składniki pobudzające a także silnie komponenty wspierające redukcję tkanki tłuszczowej;

Cena 118,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: PerforMAX Labs

Suplement przedtreningowy PERFORMAX HyperMax Pre-Workout 400g

Recenzje: 0

PerforMAX Labs HyperMax Pre-Workout to suplement przedtreningowy dla zaawansowanych, działa silnie pobudzająco i dodaje skupienia, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej; zawiera mieszankę niezwykle silnych i skutecznych substancji - znajdziemy tutaj wyciągu roślinne poprawiające siłę i skupienie, a także nieśmiertelne aminowasy takie jak L-cytrulina;

Cena 139,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Golden Labs

Suplement przedtreiningowy Golden Labs Fury Ultra Concetrated 125g

Recenzje: 0

Golden Labs Fury Ultra Concentrated to kolejna odsłona znanego bestsellera. Produkt jest jeszcze mocniejszy niż dotychczas. Odpowiedni dobór składników oraz ich dawek pozwoliły zmniejszyć wielkość porcji o połowę mimo to uzyskując efekt synergii składników dających jeszcze większą pompę i pobudzenie niż dotychczas.

Cena 139,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku