Bestsellery

Reduced price!

Gold Star BLACK ANNIS 150g

019962294419

GOLDSTAR Black Annis to wysokiej jakości skoncentrowana odżywka do stosowania przed wymagającym treningiem.

More details

99,00 zł

159,00 zł

-60,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • GOLDSTAR Black Annis to wysokiej jakości skoncentrowana odżywka do stosowania przed wymagającym treningiem. Black Annis zawiera jedynie sprawdzone i poparte badaniami substancje o działaniu stymulującym oraz zwiększającym wytrzymałość mięśni, bez dodatku zbędnych wypełniaczy. Odżywka zawiera w składzie między innymi geranium - substancję, która silnie pobudza i dodaje energii na długie godziny.

  DAWKOWANIE DNI TRENINGOWE

  1-2 porcje (jedna porcja = jedna miarka) na 15-30 minut przed treningiem. Osoby wrażliwe na stymulanty powinny rozpocząć od przyjmowania połowy połowy porcji w celu zbadania tolerancji organizmu. Nie należy spożywać więcej niż 3 miarki w ciągu jednej doby.

  Zawartość jednej porcjizaw:
  Armageddon Pump formula:2351 mg
  Alfa-ketoglutaran L-argininy1100 mg
  Jabłczan cytruliny750 mg
  Cytrynian trisodowy500 mg
  Witamina B60,93 mg
  Berserker’s Performance Blend:2540 mg
  Beta-alanina1100 mg
  Monohydrat kreatyny750 mg
  Jabłczan kreatyny TCM (tri creatine malate)350 mg
  Fosforan wapnia323 mg
  Niacyna (ekwiwalent niacyny)16 mg
  Witamina B10,92 mg
  Red FURY Matrix:260 mg
  L-tyrozyna150 mg
  Kofeina100 mg
  Ekstrakt pieprzu kajeńskiego (8% kapsaicyny)7 mg
  Ekstrakt pieprzu czarnego (95% piperyny)3 mg

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zdjęcie / wizualizacja produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu (podobnie może być z opisami / informacjami żywieniowymi). Związane jest to z coraz częstszymi zmianami etykiet / opakowań / wzorów przez producentów. Podstawą zakupu jest nazwa widoczna nad zdjęciem. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed zakupem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: