Reduced price!

Optimum Nutrition WHEY GOLD STANDARD 100% 2740g

100% WHEY GOLD STANDARD firmy OPTIMUM NUTRITION należy do najwyższej jakości odżywek białkow

More details

239,00 zł

269,00 zł

-30,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

  • Cztery źródła białka
  • Duża szybkość wchłaniania
  • Świetna rozpuszczalność i smak


  100% WHEY GOLD STANDARD firmy OPTIMUM NUTRITION należy do najwyższej jakości odżywek białkowych, opartych całkowicie na koncentracie i izolacie białek serwatkowych. Dzięki temu 100% Whey Gold Standard gwarantuje dostarczenie do organizmu sportowca białek i peptydów peptydów najwyższej wartości biologicznej, oraz o najszybszym czasie wchłaniania w układzie pokarmowym człowieka. 

  Ponad to 100% Whey Gold Standard zawiera opatentowany kompleks enzymatyczny aminogen, zapewniający całkowite i szybkie trawienie każdej porcji produktu 100% Whey Gold Standard. Dodatkowo produkt jest wyposażony w enzym laktazę, który pomaga w trawieniu laktozy, dwucukru zawartego w mleku co gwarantuje pełne trawienie rozpuszczonej w mleku odżywki, również przez ludzi nie posiadających tolerancji laktozy. 

  Każda porcja dostarcza 24g biologicznie najwyższej wartości białka serwatkowegobędącego czteroskładnikową specjalistyczną mieszaniną frakcji serwatki produkcji OPTIMUM NUTRITION. Ta jedyna w swoim rodzaju formuła produkowana w zakresie niskich temperatur zawiera koncentrat białka serwatki (WPC), izolat jonowej wymiany białka serwatkowego (IE), Cross Flow mikrofiltrowany izolat białka serwatkowego CFM) oraz zhydrolizowane produkty białka w ustroju czyniąc go najbardziej wartościowym ze znanych. 

  100% Whey Gold Standard jest bogaty w aminokwasy rozgałęzione (BCAA) 5g oraz Glutamine 4g w porcji. Ponadto Laktaza i inne enzymy trawienne laktozy znajdują się w składzie by sprawić produkt bardziej przyjazny.

  Wartości odżywcze i waga mogą się różnić od siebie ze względu na smaki.

  ZALECANE PORCJOWANIE

  Stosuj 1 porcję dziennie.

  Wymieszaj 1 miarkę (29,4g) z 180-240 ml wody lub ulubionego napoju.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: