Sale

OLIMP Creatine Monohydrate Powder CREAPURE® 500g

OLIMP CREAPURE MONOHYDRATE jest mikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu.

More details

60,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy. • OLIMP CREAPURE MONOHYDRATE jest mikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogatoenergetyczne reszty kwasu fosforowego (rodniki fosforanowe) i dystrybuuje je do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych.
   
  OLIMP CREAPURE MONOHYDRATE powoduje:
  - szybką resyntezę ATP (bezpośrednie źródło energii)
  - znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała
  - działanie antykataboliczne
  - zwiększone uenergetycznienie organizmu.

   

  Mikronizowany monohydrat kreatyny.

  Wartość odżywcza 1 porcja 5 g
  na 10 g
  na 100 g
  Wartość energetyczna
  0 kJ / 0 kcal0 kJ / 0 kcal0 kJ / 0 kcal
  Białko
  0 g0 g0 g
  Węglowodany
  0 g0 g0 g
  Tłuszcz
  0 g0 g0 g
  Monohydrat kreatyny
  5 g10 g100g

  a) wersja z fazą nasycenia (polecana szczególnie podczas pierwszej suplementacji kreatyną) - okres nasycenia (5-7 dni): 4 razy dziennie po 5 g (na czczo rano, między posiłkami, przed treningiem, po treningu) - okres podtrzymania (4-5 tygodni): 1-2 razy dziennie po 5 g (na czczo rano i po treningu lub tylko po treningu)

   

  b) wersja bez fazy nasycenia: 1-2 razy dziennie po 5 g (na czczo rano i po treningu lub tylko po treningu) W celu lepszego wykorzystania preparatu zaleca się stosowanie razem z preparatem OLIMP D-RIBOSE, popijając sokiem owocowym lub wodą.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: