Bestsellery

OstroVit Supreme Pure Creatine Monohydrate to produkt specjalnego przeznaczenia zawierający najczystszy monohydrat kreatyny, o znakomitym, farmaceutycznym poziomie mikronizacji.

More details

18,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

  • OSTROVIT Supreme Pure

    Creatine Monohydrate 300g

    OstroVit Supreme Pure Creatine Monohydrate to produkt specjalnego przeznaczenia zawierający najczystszy monohydrat kreatyny, o znakomitym, farmaceutycznym poziomie mikronizacji.

    • FARMACEUTYCZNY STOPIEŃ MIKRONIZACJI GWARANTUJĄCY NAJWYŻSZĄ JAKOSĆ

    • WSPOMAGA PRZYROST TKANKI MIĘSNIOWEJ

    • ZWIĘKSZA MOC I ILOŚĆ ENERGII POPRZEZ ZWIĘKSZENIE ILOSCI FOSFOKREATYNY

    • WIĄŻE WODĘ W KOMÓRKACH MIĘSNIOWYCH POPRAWIAJĄC WARUNKI ANABOLICZNE 

    Ostrovit Supreme Pure Creatine Monohydrate to suplement diety zapewniający czysty, mikronizowany monohydrat kreatyny, który to jest jednym z najlepiej przebadanych suplementów na rynku. Liczne badania i metaanalizy potwierdzają jego skuteczność w rozbudowie masy mięśniowej, zwiększaniu mocy i energii oraz regeneracji. Kreatyna to nic innego jak związek organiczny występujący naturalnie w naszych mięśniach, a także w produktach odzwierzęcych, takich jak mięso czy jaja.

    Działanie kreatyny to nic innego jak rozpad w mięśniach szkieletowych (powstaje wówczas fosfokreatyna) oraz uwolnienie znacznych ilości energii w postaci ATP

    Liczne badania i analizy potwierdzają pozytywne działanie kreatyny na organizm, pomoc w rozbudowie muskulatury, jak również poprawę osiągów i poziomu energii, szczególnie w czasie intensywnych treningów.

     

    ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

    Pomimo trwających wiele lat praktyk stosowania fazy nasycenia kreatyną, najnowsze badania pokazują brak takiej konieczności. Zalecamy poniższy sposób dawkowania:

    Porcję (około 5g = 2 miarki) rozpuścić w szklance wody lub innego napoju.

    Dni treningowe: porcja na 60min przed planowanym treningiem;

    Dni bez treningu: porcja o dowolnej porze dnia, np. rano;

    Dla osób o dużej masie mięśniowej i wadze (90kg i więcej) można stosować dawki 10g/dziennie.

    INFORMACJE ŻYWIENIOWE

    Składniki aktywne

    2.5 g (1/2 porcji)

    5 g (1 porcja)

    100 g

    Monowodzian kreatyny

    2500 mg

    5000 mg

    100 g

    - w tym kreatyna

    2200 mg

    4400 mg

    88 g


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: