Bestsellery

TREC Creatine 100% 300g

Dzięki właściwemu zastosowaniu można w przeciągu kilku tygodni osiągnąć 10-20 procentowy przyrost siły oraz uzyskać od 3 do 5 kg beztłuszczowej masy mięśniowej. 

More details

36,00 zł

32,00 zł per 300g

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • TREC - Creatine 100% - 300g

  Kreatyna jest suplementem wspomagającym przyrost siły oraz zwiększającym masę mięśniową (działanie anaboliczne). Pośrednio wpływa również na przyśpieszenie regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie redukcji białek (działanie antykataboliczne).


  Dzięki właściwemu zastosowaniu można w przeciągu kilku tygodni osiągnąć 10-20 procentowy przyrost siły oraz uzyskać od 3 do 5 kg beztłuszczowej masy mięśniowej.

  Poprzez suplementację kreatyny zwiększa się jej stężenie w mięśniu o ok. 50%. Zapoczątkowuje to szereg reakcji, które powodują, iż komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody (1g kreatyny wiąże około 50g wody). Zwiększona objętość komórki wywołuje zmiany napięcia wewnątrzkomórkowego, co organizm odbiera jako sygnał anaboliczny, tym samym pobudzając mięśnie do przyrostu.

  Preparat został dodatkowo wzbogacony sód oraz witaminę C.
  Sód jest to zdecydowanie niezbędny pierwiastek do funkcjonowania organizmu. Reguluje gospodarkę wodną naszego ciała. Jest także przekaźnikiem w układzie nerwowym, bierze udział w metabolizmie białek i węglowodanów, utrzymuje odpowiednie ciśnienie w naczyniach. Witamina C stanowi ważny element syntezy kolagenu, który jest ""cementem"" utrzymującym tkanki miedzy sobą.
  Bierze udział w przyswajaniu żelaza z pokarmu. Jest zaliczana do podstawowych antyoksydantów.

  W celu osiągnięcia trwałych efektów kreatynę najlepiej łączyć w jednym cyklu z: odżywką białkową, węglowodanowo - białkową, glutaminą, HMB lub aminokwasami.

  Skład:

   

  Sposób użycia:

   

  Preparat należy stosować 2 x dziennie po jednej porcji ( 5 g).

  Dni treningowe: Pierwszą porcję należy przyjąć 30 min przed treningiem, drugą porcję bezpośrednio po treningu.
  W dni nietreningowe: Pierwszą porcje 15 min przed śniadaniem, drugą 15 min przed kolacją.

  Porcje kreatyny najlepiej przyjmować rozpuszczając ją w wodzie lub soku (w ok. 250 ml). Preparat najlepiej łączyć w jednej porcji z dekstrozą (ok.30g). Zaleca się stosowanie preparatu przez okres 4-6 tygodni po którym powinien wystąpić okres 3-4 tygodni przerwy w jego spożywaniu.

  UWAGA !
  Wewnątrz opakowania znajduje się praktyczna miarka, według której można precyzyjnie odmierzyć porcje preparatu (1 płaska miarka to 5 g Creatine mormal plus).

  Sposób przechowywania:
  Przechowywać w suchym pomieszczeniu w zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  TREC

Produkty powiązane