Reduced price!

SCITEC 100% CREATINE Monohydrat 1000g

100% Creatine Pure - Monohydrat kreatyny rozpoczął rewolucję suplementów sportowych w początku lat 90 poprzez dostarczanie w naturalny sposób wyników zbliżonych do efektów niebezpiecznych sterydów.

 

More details

59,00 zł

65,00 zł

-6,00 zł

59,00 zł per 1000g

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • 100% Creatine Pure - Monohydrat kreatyny rozpoczął rewolucję suplementów sportowych w początku lat 90 poprzez dostarczanie w naturalny sposób wyników zbliżonych do efektów niebezpiecznych sterydów.

   

  Kreatyna obecna w mięśniach jest odpowiedzialna za przekazanie grup fosforanowych do regeneracji zużytego ATP, dlatego służy jako zapas energii dla skurczów komórek mięśniowych. Ponadto, kreatyna jest w stanie zwiększyć objętość komórek mięśniowych wywołując większą syntezę białek mięśniowych. W setkach badań klinicznych dowiedziono, że monohydrat kreatyny zwiększa ogólną pule kreatyny w mięśniach w formie wolnej kreatyny i fosforanu kreatyny. Wzrost ten prowadzi do znacznego wzrostu rozmiarów mięśni i siły dając lepsze wyniki sportowe, a także korzyści dla zdrowia.

   

  Dlaczego kreatyna SCITEC jest tak dobra ?

  Jej wysoka jakość jest zapewniona dzięki unikalnemu 3 stopniowemu systemowi kontroli jakości podczas jej tworzenia.


  Wielkość porcji:
  5g
  Ilość porcji w opakowaniu: 200

   

  Dawkowanie kreatyny i sposób użycia:

  Jaką dawkę przyjmować ?

  Podziel swoją masę ciała przez 3 i tyle w gramach przyjmuj dziennie w pierwszej fazie ładowania. Pierwsza faza powinna trwać ok 7dni . Po zakończeniu fazy ładowania przyjmuj połowę tej dawki dziennie. 5g porcje należy rozmieszać z ok 400ml płynu i przyjmować:

  W dzień treningowy: 5g rano na czczo oraz 5g bezpośrednio po treningu.
  W dzień bez treningowy: 5g rano na czczo oraz opcjonalnie 5g w ciągu dnia między posiłkami.

  Osoby o dużej wadze mogą zwiększyć wielkość pojedynczej porcji. W czasie przyjmowania kreatyny zapewnij sobie odpowiednie nawodnienie organizmu !!

  Scitec Nutrition

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: