Bestsellery

5999500531051

BIOTECH Tri Creatine Malate to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny.

More details

44,10 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • BIOTECH USA

  Tri Creatine Malate 300g

  -

  BIOTECH Tri Creatine Malate to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny.

  -

  • FARMACEUTYCZNY STOPIEŃ MIKRONIZACJI GWARANTUJĄCY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

  • WSPOMAGA PRZYROST TKANKI MIĘŚSNIOWEJ

  • ZWIĘKSZA MOC I ILOŚĆ ENERGII POPRZEZ ZWIĘKSZENIE ILOŚCI FOSFOKREATYNY

  • WIĄŻE WODĘ W KOMÓRKACH MIĘŚNIOWYCH POPRAWIAJĄC WARUNKI ANABOLICZNE

  • WYSOKA BIODOSTĘPNOŚĆ 

  -

  -

  BIOTECH Tri Creatine Malate to suplement diety zawierający czysty, mikronizowany jabłczan kreatyny,

  BIOTECH Tri Creatine Malate to suplement diety zawierający czysty, mikronizowany jabłczan kreatyny, będący połączeniem kreatyny z kwasem jabłkowym w stosunku 1:3. Kreatyna, sama w sobie to jeden z najlepiej przebadanych suplementów na rynku. Liczne badania i metaanalizy potwierdzają jego skuteczność w rozbudowie masy mięśniowej, zwiększaniu mocy i energii oraz regeneracji. Kreatyna to nic innego jak związek organiczny występujący naturalnie w naszych mięśniach, a także w produktach odzwierzęcych, takich jak mięso czy jaja.

  Działanie kreatyny to nic innego jak rozpad w mięśniach szkieletowych (powstaje wówczas fosfokreatyna) oraz uwolnienie znacznych ilości energii w postaci ATP

  Liczne badania i analizy potwierdzają pozytywne działanie kreatyny na organizm, pomoc w rozbudowie muskulatury, jak również poprawę osiągów i poziomu energii, szczególnie w czasie intensywnych treningów.

                                                                                            

  -

  ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

  Porcję (około 5g = 2 miarki) rozpuścić w szklance wody lub innego napoju.

  Dni treningowe: porcja na 60min przed planowanym treningiem;

  Dni bez treningu: porcja o dowolnej porze dnia, np. rano;

  Dla osób o dużej masie mięśniowej i wadze (90kg i więcej) można stosować dawki 10g/dziennie.

  -

  INFORMACJE ŻYWIENIOWE

  Zawartośćw jednej porcji (5g)
  Tri Creatine Malate5 g
  Wartość energetyczna18,6 kcal
  Białko0 g
  Węglowodany0 g
  Tłuszcz0 g

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: