Reduced price!

HI TEC HMB 70ml

HI-TEC HMB liquid to szybsze i efektywniejsze wchłanianie , lepsza skuteczność.

More details

65,00 zł

75,00 zł

-10,00 zł

65,00 zł per 70ml

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • HMB w płynie to super-silny antykatabolik w postaci 100%-owego kwasu hydroksy metylomasłowego. HMB w płynie to bardzo wydajna i najskuteczniejsza forma HMB. Płynna postać preparatu zapewnia szybszą przyswajalność przez organizm sportowca niż postać stała.

  Jeżeli chcesz skorzystać z super właściwości HMB natychmiast to zapomnij o kapsułkach. Płynna forma którą oferujemy ci na tej aukcji sprawi że już na zawsze odstawisz kapsułki.

  HI-TEC HMB liquid to szybsze i efektywniejsze wchłanianie , lepsza skuteczność.

  HMB w płynie to super-silny antykatabolik w postaci 100%-owego kwasu hydroksy metylomasłowego. HMB w płynie to bardzo wydajna i najskuteczniejsza forma HMB. Płynna postać preparatu zapewnia szybszą przyswajalność przez organizm sportowca niż postać stała.

  Jeżeli chcesz skorzystać z super właściwości HMB natychmiast to zapomnij o kapsułkach. Płynna forma którą oferujemy ci na tej aukcji sprawi że już na zawsze odstawisz kapsułki.

  HI-TEC HMB liquid to szybsze i efektywniejsze wchłanianie , lepsza skuteczność.

  HMB - najskuteczniejszy antykatabolik

  Pochodne aminokwasów pełnią bardzo ważne funkcje w rozwoju idealnej sylwetki
  HMB, czyli kwas hydroksy metylomasłowy, jest produktem metabolizmu leucyny, uwalnianej z białek mięśniowych pod wpływem wysiłku fizycznego. Pierwszym etapem rozpadu tego ważnego aminokwasu jest pojawienie się kwasu ?-ketoizokapronowego (KIC) transportowanego z krwią do wątroby. Tam, w cytoplazmie komórkowej, ulega przekształceniu do HMB , który, dostając się z powrotem do krwiobiegu, rozprowadzany jest po organizmie, gdzie pełni dwie zasadnicze funkcje.  Rola HMB w organizmie - antykatabolik i nie tylko...


  Po pierwsze hamuje enzymy proteolityczne w mięśniach, degradujące białka mięśniowe, dzięki czemu znacznie ogranicza katabolizm (rozpad) wysiłkowy jak i powysiłkowy tkanki mięśniowej. Po drugie, jako prekursor HMG-CoA i mewalonianu, jest głównym źródłem syntezy cholesterolu m.in. w komórkach mięśniowych, gruczołowych, układu odpornościowego.

  HMB naprawia uszkodzone komórki


  Cholesterol jest niezbędnym składnikiem błon biologicznych, zużywanym w procesie regeneracji uszkodzonych komórek lub syntezy nowych. Intensywny wysiłek tlenowy i beztlenowy powoduje nagromadzenie się w komórkach mięśniowych toksycznych produktów przemiany materii. W takich warunkach komórka mięśniowa nie syntezuje optymalnej ilości cholesterolu, przez co nie jest w stanie odbudować uszkodzonej błony komórkowej. Zastosowanie HMB maksymalnie przyspieszy regenerację komórek mięśniowych poddanych ciężkiej pracy.

  Więcej testosteronu, mniej tłuszczu, lepsza obrona przed infekcjami.


  HMB, optymalizując stężenie cholesterolu w komórkach, pobudza w gruczołach steroidogenezę czyli syntezę androgennych anabolicznych hormonów (DHEA, testosteron) oraz działa immunostymulująco, ograniczając podatność organizmu na infekcje.
  HMB, dzięki działaniu anabolicznemu i antykatabolicznemu przyspiesza adaptacje organizmu do zwiększonego wysiłku fizycznego, pobudza wzrost czystej masy mięśniowej, zwiększa jej siłę i wytrzymałość. Ponadto kwas ?-hydroksy ?-metylomasłowy skutecznie hamuje gromadzenie się tłuszczu zapasowego w organizmie.
  HMB powinien stanowić fundament suplementacji w przypadku stosowania diet odchudzających o obniżonej zawartości kalorii.

  HMB skutecznie ogranicza uszkodzenia włókien mięśniowych podczas treningu, dzięki czemu zmniejsza kilkudniowy ból mięśni po treningu oraz wspomaga szybki przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

  HMB, aminokwasy, kreatyna, witaminy antyoksydacyjne C i E, kwasy tłuszczowe Omega-3 to najlepszy sposób na DOMS (Delayed Onset Muscle Soreness) - silny ból i sztywność mięśni, występujący kilka dni po ciężkim treningu siłowym, szczególnie w negatywnej fazie ruchów.

  Im więcej i intensywniej trenujesz tym większy efekt uzyskasz po zastosowaniu HMB.

  Jeśli chcesz szybciej uzyskać efekty po zastosowaniu kreatyny połącz ją z HMB.

  Sposób użycia:

  stosować 0,75 ml-1 ml preparatu rozcieńczonego sokiem owocowym.
  Dni treningowe: 0,75 ml po przebudzeniu, 1 ml bezpośrednio po treningu, 0,75 ml przed snem
  Dni nietreningowe: 0,75 ml po przebudzeniu, 0,75 ml przed snem.

  Skład w 1ml:
  HMB 1 ml

  Hi Tec

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: