Bestsellery

Sale ACTIVLAB HMB Mega Tabs 1250mg 230tab

HMB  przynosi wielotorowe korzyści podnosząc praktycznie wszystkie parametry wysiłkowe(siła,wytrzymałość) oraz zwiększając beztłuszczową masę ciała. Suplement polecamy stosować okresowo podczas najważniejszych cykli treningowych ,zwłaszcza pracując nad masą jakościową.

More details

55,00 zł

59,00 zł

-4,00 zł

55,00 zł per 230tab

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

  • HMB  przynosi wielotorowe korzyści podnosząc praktycznie wszystkie parametry wysiłkowe(siła,wytrzymałość) oraz zwiększając beztłuszczową masę ciała. Suplement polecamy stosować okresowo podczas najważniejszych cykli treningowych ,zwłaszcza pracując nad masą jakościową.

   Od teraz HMB przystępne cenowo dla wszystkich! Activlab to połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną stąd nie może dziwić ,że w ofercie tej firmy pojawiło się HMB6 1000 Tabs.

   Z myślą o klientach Activlab postawił na rozmiar, stąd jedna kapsułka to aż 1000 mg suplementu!

   Łatwe dawkowanie,przystępna cena i wysoka jakość to właśnie HMB6 1000 Tabs!

    

   Dawkowanie:

   W zależności od wagi i indywidualnych potrzeb stosować 2 do 4 tabletek dziennie.

   Dzień treningowy: Zaraz po przebudzeniu, przed i po treningu, przed snem.

   Dzień nietreningowy: Zaraz po przebudzeniu, w ciągu dnia, pomiędzy posiłkami, przed snem.

  • Nazwa produktu:HMB6
   Wielkość opakowania:230 tab.
   Porcja jednorazowa:1
   Ilość porcji:230
   Wartość odżywcza:w porcji (1 kapsułka)ilość:% DZ
   Ca-HMB1000 mg
   Witamina B61,4 mg100%

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zdjęcie / wizualizacja produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu (podobnie może być z opisami / informacjami żywieniowymi). Związane jest to z coraz częstszymi zmianami etykiet / opakowań / wzorów przez producentów. Podstawą zakupu jest nazwa widoczna nad zdjęciem. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed zakupem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: