Bestsellery

New Bon prezentowy o wartości 50 zł

Bon prezentowy o wartości 50 zł to doskonały pomysł na prezent, nie wiesz co wybrać na prezent? Kup Bon prezentowy, a osoba która go otrzyma sama wybierze.

More details

50,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

  • Bon upominkowy można zrealizować w sklepie stacjonarnym Świat Supli Białystok ul. Stołeczna 2 lub na stronie internetowej. Po zakupie bonu wyślemy e-mailem wraz z indywidualnym kodem obniżającym wartość zamówienia bezpłatnie. Przy zakupie wybierz odbiór osobisty

    Na życzenie możemy też wysłać wersję papierową, koszt wysyłki zgodnie z wybraną opcją.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.