Bestsellery

159,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • HITECH ESTROGENEX 90 caps

  ESTROGENEX - Naturalny inhibitor aromatazy i bloker estrogenu

  Estrogenex zwiększa poziom naturalnego testosteronu, eliminuje retencję wody, wynikiem czego jest twarda i wyrazista sylwetka !

   Hitech Estrogenex, jest inhibitorem enzymu aromatazy. Działa on m.in. przez łączenie się z enzymem aromatazy pozostając z nim aż do jego biologicznej degradacji. Zapobiega dzięki temu konwersji testosteronu do estrogenu, ograniczając tym samym ilosc odkładanej tkanki tłuszczowej, wody zatrzymywanej w organiźmie, zapobiega trądzikowi i ginekomastii jak również przyczynia się do zwiększenia masy miesniowej i siły co zawdzięczamy zwiększonej ilosci wolnego testosteronu.

  Serving Size: 1 Tablet
  Servings Per Container: 90
  Prprietary Blend with Extend-Rx Technology: 600mg
  6-Bromoandrostenedione, Chrysin 99%, Indole-3-Carbinol, Eurycoma Longfolia 150:1 Extract, Muira Puama 20:1 Extract, Quercitin, Coumesterol 40%, 6, 7 Dihydroxybergamottin, Naringen

  Other Ingredients: Microcrystalline Cellulose, Starch, Stearic Acid, Magnesium Stearate, Sodium Glycolate, Triacetin, Silica, FD&C Red #3, FD&C Yellow #6.


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: