Czas realizacji jest uzależniony od kilku czynników.

Z reguły jednak paczkę otrzymujecie Państwo następnego dnia po złożeniu zamówienia, jeśli zamówienie będzie złożone do godziny 15.

Drogi Kliencie pamiętaj jednak że kurierzy nie doręczają przesyłek w sobotę, niedziele, święta. Tak więc przykładowo w momencie złożenia zamówienia w piątek o godzinie 20, paczka będzie nadana w poniedziałek a we wtorek kurier będzie miał ją w doręczeniu.


Ze względu na fakt że stawiamy na szybkość realizacji zamówienia przesyłki wysyłamy przeważnie kurierem K-ex - to gwarancja otrzymania w najszybszym czasie waszego zamówienia wysyłki Pocztą Polską dokonywane są we wtorki i czwartki.

 

Firma Świat Supli wysyła Państwa zamówienia dwoma firmami:


Firmą kurierską dhl lub
Pocztą Polską

Istnieją trzy formy wysyłki:

Wysyłka za pobraniem - w momencie doręczenia, płacimy kurierowi do rąk własnych należność za zamówienie. 

Wysyłka z przedpłatą na konto - przy tej formie, należy wykonać przedpłatę na nasze konto, po otrzymaniu należności paczka zostaje wysłana. Zaznaczamy, iż przy tej formie płatnosci prosimy o informacje o wpłacie 

Odbiór Osobisty zamówienia w naszym sklepie stacjonarnym przy ulicy Św Rocha 4 w Białymstoku.


Koszty dostawy firmą kurierską wynoszą:

Wysyłka Pobranie k-ex: 18,5 zł
Wysyłka Przedpłata na konto: 12,5 zł

UWAGA:

Koszty wysyłki przy wyborze kuriera zawsze są stałe bez względu na wage paczki. Dodatkowo oferujemy Państwu darmową wysyłkę za zamówienia powyżej 500 zł dotyczy to wysyłek z przedpłatą na nasze konto.


Koszty dostawy Pocztą Polską wynoszą:

Przy wysyłce Pocztą Polską nie wysyłamy jednak paczek za pobraniem a jedynia przy wpłacie z góry na konto.

Co należy zrobic: 

1) W momencie składania zamówienia wybrać opcję wysyłki Pocztą Polską.
2) W przypadku wysyłki "post restante" należy podac adres Poczty Polskiej z którego ma zostać odebrana paczka w polu komentarz oraz dopisać iż ma być wysyłka "post restante".


Ważna informacja:
Przesyłki pocztowe są nadawane 2-3 w tygodniu, a biorąc pod uwagę opóźnienia Poczy Polskiej - dostawa może przeciągąc się na kilka a nawet kilkanaście dni. Nasze przesyłki wysyłane są jako listy/paczki ekonomiczne polecone ( z dowodem nadania).


Zamówienia Zagraniczne:


Drogi kliencie Pamiętaj również że realizujemy zamówienia zagraniczne, wówczas Twoja paczka zostanie wysłana Pocztą Polską zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej :

http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_paczka_pocztowa.html

 Firma DHL cene paczki uzależnia od wagi paczki


Drogi Kliencie, aby ułatwić wam możliwość monitorowania przesyłki, wysyłamy Tobie wiadomość na skrzynkę email z numerem nadania przesyłki.Jeżeli waga zamawianych produktów przekracza 30kg, koszty przesyłki są mnożone razy ilość potrzebnych paczek.