BioTech Tribulus maximus 90 kaps.

Bio Tech USA Tribulus Maximus podwyższa poziom własnego testosteronu, przez co zwiększa syntezę białka i aktywuje procesy anaboliczne. Skutkuje to zwiększeniem przyrostów masy i siły mięśni, przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

More details

62,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • Bio Tech USA Tribulus Maximus podwyższa poziom własnego testosteronu, przez co zwiększa syntezę białka i aktywuje procesy anaboliczne. Skutkuje to zwiększeniem przyrostów masy i siły mięśni, przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Podwyższa sprawność i efektywność seksualną. Reguluje równowagę hormonalną. Mimo działania zbliżonego do sterydów anabolicznych jest środkiem dozwolonym i od lat stosowanym w sporcie.

  Bio Tech USA Tribulus Maximus odżywka regulująca równowagę hormonalną

  • :
  • zwiększa siłę i wytrzymałość,
  • podnosi poziom naturalnego testosteronu,
  • zwiększa przyrost masy mięśniowej,
  • przyspiesza regenerację,
  • podnosi popęd seksualny.

  Tribulus Maximus to wyjątkowy suplement diety. Odżywka jest klinicznie przebadaną formułą i zawiera wysoką dawkę tribulusa - aż 1500mg w jednej tabletce. Ponadto użyty w Tribulus Maxiums tribulus terestris bogaty jest w 90% saponin. Dlatego też nie warto tracić czasu na nieskuteczne suplementy z niską zawartością tribulusa i saponin, tylko wybrać formułę Tribulus Maximus z maksymalną dawką tribulusa i zawartością saponin. Korzyści stosowania Tribulus Maximus to przede wszystkim zwiększona siła mięśni i przyrost masy mięśniowej, szybsza regeneracja i optymalna równowaga hormonalna.

  Zawartośćw jednej porcji
  Tribulus Terrestris Extract1500 mg

  Inne składniki zawarte w Maxiums Tribulus marki BioTech USA:

  fosforan dwuwapniowy, celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy i stearynian magnezu.

  dawkowanie:

  Jako suplement diety przyjmować 1 tabletkę dziennie, popijając ulubionym napojem.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: