Bestsellery

5902751330601

- Zwiększ poziom naturalnego testosteronu 
- Spotęguj swój anabolizm 
- Osiągnij swoje maximum 

More details

59,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • - Zwiększ poziom naturalnego testosteronu 
  - Spotęguj swój anabolizm 
  - Osiągnij swoje maximum 

  T-Steron 

  Najskuteczniejszy promotor budowy suchej masy mięśniowej z jakim do tej pory się spotkałeś ! 
  Podnosi poziom naturalnego testosteronu i obniża poziom estrogenu ! 
  Potęguje budowę suchej masy mięśniowej oraz pozytywnie wpływa na libido ! 

  Czy jest jeszcze coś czego można oczekiwać od tego typu produktu ? 

  Kwas D-asparaginowy 
  Naturalnie występuje w naszym organizmie i zaangażowany jest w pracę układów: nerwowego i hormonalnego. Związek ten potrafi oddziaływać na mózg stymulując uwalnianie białek, których obecność „świadczy” o zbyt niskim poziomie testosteronu, co w efekcie nasila jego produkcję. 

  Indol-3-Karbinol 
  Substancja ta wykazuje działanie przeciwnowotworowe, detoksykacyjne, anty rodnikowe oraz – co niezmiernie istotne dla sportowców – anty estrogenowe. Indol-3-karbinol zmniejsza aktywność estrogenów, a co za tym idzie jego stosowanie przyczyniać się może do poprawy składu ciała. 

  Maca 
  Wykazuje działanie witalizujące, dodaje energii i pomaga opóźniać powstawanie symptomów zmęczenia. 
  Przypisuje się również tej roślinie zdolność do zwiększania odporności organizmu na przeciążenia fizyczne i psychiczne oraz łagodzenia stresu i jego skutków. Poleca się również maca w medycynie naturalnej do stosowania osobom cierpiącym na depresje. Maca jest również znanym i cenionym afrodyzjakiem, wspomaga funkcje seksualne. 

  Kozieradka 
  Aktywnie pobudza uwalnianie insuliny, aktywując pośrednio syntezę białka i przenikanie cukru do komórek ciała, w tym mięśni. Zwiększa syntezę glikogenu w komórkach mięśniowych. Działa przeciwcukrzycowo. Zapobiega glukozurii (cukromocz). Obniża stężenie cholesterolu i LDL we krwi, działając lipotropowo i przeciwmiażdżycowo. Zwiększa retencję azotu w ustroju. Pobudza wzrost tkanki łącznej i mięśniowej, aktywuje procesy regeneracji nabłonków, kości, chrząstek i mięśni 

  Witamina D 
  Witaminy D w organizmie człowieka tradycyjnie zalicza się do witamin, jednak spełniają one rolę prohormonów, ponieważ w wyniku przekształceń metabolicznych powstaje aktywna biologicznie postać – 1α,25 dihydroksycholekalcyferol. Wpływa pozytywnie również na układ mięśniowy i nerwowy, immunologiczny oraz kostny!

  Zalecane dawkowanie

  Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 4 kapsułki. 

  Zażywać 2 razy dziennie 2 kapsułki popijając dużą ilością wody lub jedną porcję 4 kapsułki wieczorem. 

  Ostrzeżenia:
   Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie przekraczać zalecanej porcji w ciągu doby. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowania diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

  Porcja4kap
  Ilość porcji w opakowaniu30
  Opakowanie120kap
  SKŁADNIKI AKTYWNET-Steron
  Zawartość jednej porcjizaw:% ZDS
  Kwas D-asparaginowy (DAA)3000 mg
  Ekstrakt z brokułu500 mg
  - w tym Indol 3 karbinol50 mg
  Ekstrakt z maca100 mg
  - w tym glukozynolany1 mg
  Ekstrakt z kozieradki100 mg
  Cynk2,16 mg21,6%
  Witamina D39,2 µg184%
  Witamina B6

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: